Spora başlamalıyım diyen ama başlayamayan insanlar, insanlarımız neredeler?

Şişko falan değilim de vücut sıkılaşsın, sağlıklı olayım, sigarayı bırakayım diye bir sürü spora başlama girişimim oldu. Spor salonuna ya yazıldım gitmedim ya da evde spora başlayıp ertesi gün yapmadım. Spor olayının sonu yatakta çikolata yemekle bitiyor benim için şu aralar :D. Aynı durumda olan var mı, bu durumdan kurtulmak için önerilen bir şey var mı ve birbirlerinize öneriler nelerdir bu konu hakkında?
:D

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Başlamak için hiçbir zaman geç değildir, bu bizim yapımızda vardır. Sadece kendinize zaman vermeniz yeter.

Yeni başlayanlar bebek adımları ile başlar, başlangıçta bacakları ve eklemleri ağrır, ciğerlerinin kapasitesi zorlanır, boğazları yanar, nabzı yükselir ancak her gün bir adım bile fazla atsa yılda 365 adım yapar..
    Kısacası herşey bir adım atmakla başlar. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Spor salonu en makul çözüm :)

şayet yazılmış olsam kesin aksatmazdım, zaten bu yüzden hep erteliyorum :)

cut.

1|0
    0|0
    • İşte ben üşengeçliğin dibine vurduğumdan 2 gün sporda 1 ay evdeyim :D

• bennnn

1|0
    0|0
  • Bu Karadeniz tutuna çıkmak istemek gibi bir şey. Spor hep planlar dahilindedir ama daha gittiğimi görmedim :(

1|0
    0|0
  • 2 ayda 10 kilo verdim :) 75 tim 65 olmusum kahrolası spor yüzünden :p

1|0
    0|0
  • İrade meselesi.

1|0
    0|0
  • Cok git gel ler yasadim salonun onunden gectimde acaba girsemmi kayit olsammi diye cok kurcaladim beynimi ama sonunda basladim baslayis o baslayis simdide birakamiyorum cunku kizlardan gormedim ilgiyi goruyorum artik spor sayesinde. p

1|0
    0|0
  • Tek gitme yanında bir arkadaşın olunca daha makara geçiyor, birbirinize ara gazı verirsiniz, yarisirsiniz falan, bayramdan sonra bende yazilmayi düşünüyorum, hantalliktan her tarafım agrimaya başladı..

1|0
    0|0
  • Sizi bilmem de ben şisiriyorum abdominallari ona göre :)

1|0
    0|0
  • Saten sporcuyum

1|0
    0|0
  • Sevdiğin bir arkadaşınla git sıkılmazsın

1|0
    0|0
  • partner olması lazım.. ya da özel hoca eşliğinde calış.. ya da sporcu bir sevgili bul...

1|0
    0|0
  • ben hep planlıyom 1 gün yapıyom 2 gün yatış

1|0
    0|0
  • Bence bir kisir döngüye girmissin

1|0
    0|0
  • Gerçekten inanman lazım

1|0
    0|0
  • Spor arkadaşı bulman lazım.

1|0
    0|0
  • bir ara sabah 7 de parka gidip topluca koşuyoduk sonra uykumu feda edemem dedim bıraktım fksdlds

1|0
    0|0
  • herkez verme peşinde ben alma kilo dostm

1|0
    0|0
  • ben seni götüreyim canım spor salonuna , hem yalnız gitmeyeceğin için senin için cazibeli olur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Siz herkesi kendiniz gibi sanmayın. Boş-beleşlik üstüne kitap yazarsınız. O kadar hiçbir amacınız yok bu hayattan. Henüz bu sadece yirmili yaşlarda, 60-70-80kg olmak normal bir şey değil. Bunun sonrasında var, her gün tatlı yenmez. Hem vücuda, hem beyne zarar. Bilinçsiz, sümsük insanlarsınız. Fazlasını beklemiyorum, çünkü bir bok olamazsınız onu biliyorum. Beni merak edene olacaktır.

Ben, yedi senedir lisanslı basketbolcuyum. Beş senedir de jimnastik yaparım. Üç-buçuk senedir de gitar çalıyorum. Üstelik de Hukuk Fakültesi üçüncü sınıf öğrencisiyim. Bütün bu şeyleri akşama kadar yapmak, bir gün olsun aksatmamak büyük gurur. Ama her şeyin de bedeli var. Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmanın, sıfır yağsız-sıfır selülit ve çatlağın var olduğu bir bedenin içinde nasıl mutlu olunduğu sizler bilemezsniz. E, neymiş?

İnsan, hiç yaşamadığı bir şeyi anlamayı da öğrenemez hani. Böyle devam edin, buna layıksınız lan.

0|2
    1|1
    • Benimde dolu dolu hayatim var profesyonel sporcuyum, kariyer falan tamamda. Cok agir konustun ya ama sana katiliyorum bu gibi insanlar benim etrafimdada cok var kanka sixpack yapmak istiyorum der spor salonuna sadece 1antrenman gelir ondada calismaz.

• Neyin kafasındasın anlayamadım

• sakin ol şampiyon.. herkesin acı eşiği aynı değil.. biz sporcular spor yapmadan geçirdiğimiz gün vicdan azabı çekerken bunu yapmamış biri anlamaz.. acıyı sevmeyen sporu sevemez ve sonundaki mutluluğu bilemez... ama arkadaşlarıda soğutmayalım ağır konuşup.. biraz daha yönlendirici olalım.

• Burdalaar :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...