O değilde Belçika ve ABD öyle geliştirmiş ki futbolunu inanamıyorum?

o değilde Belçika ve ABD öyle geliştirmiş ki futbolunu inanamıyorum. bu sene düzenlenen dünya kupasındaki en iyi iki takım, en iyi oyun oynayan ve izleyicilere en çok zevk veren iki ülke Belçika ve ABD bence. Belçika-ABD özetini izledikten sonra asıl maç keyfi bu dedim resmen. sence en iyi takım hangisiydi bu sene? (kim kupayı alır değil)

• Belçika
    0% (0)33% (3)27% (3)Oy Ver
  • ABD
    50% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Brezilya
    0% (0)11% (1)9% (1)Oy Ver
  • Arjantin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kolombiya
    0% (0)22% (2)18% (2)Oy Ver
  • Uruguay
    50% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)34% (3)28% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Amerika değilde Belçika çok iyi. 2 sene içinde bilidğin avrupanın en iyi kadrolarını kurdular ve her sene en az 50 tane genç oyuncusu avrupanın en büyük takımlarına gidiyor. Birkaç sene sonra ispanya yı sollar bırakır bu belçikaa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• bu 2 takım, kostarika ve cezayir futbolunu ciddi anlamda geliştirmiş

0|1
    0|0
  • Bence ispanya çok iyi ilerledi grupta :D asdasd

Vuhhuu

0|1
    0|0
  • Biz gitsek herkesle kafa kafaya oynariz dediğimiz için mi gelismiyoruz yoksam

0|1
    0|0
    • Fatih Terim milli takımın başına geldi takım değişti az çok belli oluyor. sorun oyuncularımızda değil, hepsi avrupadaki bazı futbolcular kadar olmasada yetenekliler ama sorun teknik direktör ve özgüven. yoksa biz o dünya kupasını alırdık bu sene çok rahat. şu Belçika ve ABD rakip olarak denk gelmeseydi alırdık daha doğrusu :) hiç abartmadan söylüyorum ben kendi kendime dedim ya dünya kupasını almak bu kadar basit mi dedim. tüm takımlar sönük kalmış bu sene

• Ben sana birşey soylim mi kamerunun olmadığı grupta 3 puan alamazdik

• Bence Kosta Rika en iyi takım çok iyi performans gösterdiler

0|1
    0|0
    • evet. onlarda iyiydi. güçlü takımlar kötü, kötü takımlar güçlü bu dünya kupasında genel olarak

• Bence Arjantin ve Brezilya'nın son maçlarda gösterdiği performans Vasat. Sadece böyle yorumlanabilir oyuncular artık Dünya Kupası'nın havasındanmıdır bilmem çok fazla bireysel oynuyorlar örneğin Neymar takım içinde yardımlaşma biraz azalmış gibi kenetlenen ve iyi pas yapan takım paslarını doğru noktaya aktarırsa bu iki takımıda yıkar. ABD gerçekten muhteşem bir oyun ortaya koydu Dünya Kupası'nda ama zaman zaman savunmada açık veriyorlar ve bu açıkları Howard profesyonelliği ile kapatıyor ama her zaman kapatamaz Türkiye gerçekten yetenekli oyuncuların olduğu bir takım OrtaSahası'da çok iyi

• tamamiyle doğru bir yorum. katılıyorum

• belcika

0|1
    0|0
Yükleniyor...