Ya bisiklet sürünce gerçekten şişiyor mu insan? :(

bana çok saçma geliyor bir bölgede kas oluşması için önce o bölgedeki yağların erimesi gerekmiyor mu ? önce karbonhidrat sonra yağlar sonrada proteinler yakılmıyor mu ? bu yaşıma kadar biyoloji öğretmenim beni kandırdı mı :( babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi pöffff aman yiaaaaaaaaaaa bence imkansız yani birden kalınlaşmak tamam hadi

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• böyle şişersin

link

0|0
    1|0
  • Şimdi ironikte bir olay var.. Yağları önce yüzden veriyorsun en son kalçadan gidiyor.. Yani bölgesel yükleniyorsun kafadan aşağı doğru yakıyorsun hehee :D

1|0
    0|0
  • Kas gelişimiyle yağın ne alakası var?

Amacın sadece kas kütleni arttırmaksa yağ yakmana gerek yok ama ben artislik yapıcam diyorsan yağları yakıp kas kütleni arttıracaksın ki daha belirgin olsun kasların.

0|0
    0|0
  • Alt yapısı varsa şişebilir.

0|0
    0|0
    • yok malesef bildiğin löbür lömbür yağ

• Belki de önceden kalındı; kasları, baklava dilimlerini bir yağ tabakası kaplamıştır. Sadece o yağ tabakasını eritip kas ve baklava dilimlerini ortaya cikartmistir.

• Kas yapmayı çok kolay bir şey sanmak gibi saçma bir yanılgı var ınsanlarda planlı programlı bir zorlamalı calışma sistemi protein ağırlıklı iyi bir beslenme ve azami dikkat ,özen gösterilmesi gereken bir dinlenme olmadan kas geliatirebileceginizi saniyorsanız çok ama çok yanılıyorsunuz . İki pedal çevirmeyle kas gelişmez

0|0
    0|0
    • tamam yani bende incelme olurmu bisiklet sürsem varya tüm hevesimi alıyorlar :(

• :( ezdin hemen

• Estagfurullah ne haddime ezmek herkes kendisinden sorumludur efendim

• 0|0
    0|0
  • soruya bi cevap yazmak için tıkladım resmini görünce dilim tutuldu hiç birsey yazamiyorum :))9

0|0
    0|0
  • Tuzladan kadıköye kadar bisiklet sürdüğümüzü hatırlarım Allahıma çok şükür vücudum ve performansım Maximum seviyede:)

0|0
    0|0
    • yani şiştinizmi ? kaslarınız oldu mu ?

• Bacak kasları gelişir birazda karın Kastan kastım sıkılaşır biliyorsunuz bacak kasları yapmak zordur.

• yk bence sısmıor...

0|0
    0|0
  • şişiyor, benim arkadaşı bisikletle kas yaptı

0|0
    0|0
  • bisiklet sporuyla uğraşanlırın bacakları hep kaslı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bisiklet sürenlerin bacakları kaslı olur ama şişme konusunu anlayamadım. ben de geçen yaz çok değil en fazla 2 hafta bisiklet bindim ve bacaklarımın arka kısmı kas oldu :)))

0|0
    0|0
  • Evet önce yağların erimesi gerekir. Erise bile kolay kolay kas olmaz.

0|0
    0|0
  • fark etmiyor cici

0|0
    0|0
  • olabilir bak ha

0|0
    0|0
Yükleniyor...