3 aydir duzenli fitness yapiyorum. Bu konuda programi mi duzenleyecek olan var mi?

15 dk 6.5 te egim 12 de yuruyorum. 15 dk 7.5 te egim 6 da kosuyorum. 15 dk 25-30 aeasinda bisiklet. 15 dk uzay yolu. Bunlari hafta ici her gun yapiyorum. 1 ayda squatla degisim 135 teyim. Bunlari her haftaici yapiyorum. Bunlari bir gun dinlenerek: kol omuz sirt hareketleri bacak hareketleri. Karin icin 8 dk da karin kasi videosu youtubeda var o. Ve iki tane bir ayakta bir bacak icerde olan mekik.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelik ke bu spora başlamana çok sevindim bazı kızlar gibi oturarak kilo verenlerden değilsin :) programı düzenleme konusunda yardım edebilirim ama senin fizigini ve hedefini bilmeden bir şey söylemem yanlış olur kısaca söyliycek olursam kilo vermek istiyorsan yürümelerin yerine koşmanı tercih ederim bütün vücudunu şekle sokmak tğm fizik için ugraşıyosanda crossfit den şaşma derim :) ve son kez bir şey daha sorucam dışarıdan gıda takviyesi alıyormusun?

0|0
    0|0
    • Almiyorum hoca gerek yok diyor. Kilo vermek icin degil. Kamburlugum ve durusum duzelsin diye baslamistim duzeldi bagirsaklarimada iyi gelince birakmadim. Sonra internette arastirip bunu hazirladim. Hocada bakti falan duzenledi

• :D uzatacak bir şeylerler..:) o arıtk senin gelişimine kalmış kemik ne kadar olgunlaşırsa o kadar boyun uzar :)

• Sut iciyorum her gun

• bende 3 aydır gidiyorum. senin yaptıkarının çoğunu yapmıyorum paso ağırlık :D ters mekik - dumbell fly - dumbell biceps curl - ramanchare - leg press - legextensiyon ' da durumlar ne?

0|0
    0|0
    • Valla oyle isimlerini bilmiyorum. Cunku agirlikla ilgili olanlari hoca bunu bunu diye gosterdi ben de gosterdigini yapiyorum.

• O cok bacaklarim beton gibi semsert dokununca. Bacagimi one atip dik basinca popom semsert oluyor. Kollarim kaslandi. Ama hala koca yanaklarim erimedi :D

• helal :D devamm !

• http://gencvefit.com/

Siteyi incelersen aradıklarını bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Cok zor bir soru sormussun yaahu:))

0|0
    0|0
  • Ya kizim bir git isine ne yapcan baklava yi karin kasini ronaldomu zannettin kendini. p

0|1
    0|0
  • Hedefin ne once onu belirtmelisinki yardimci olalim

0|0
    0|0
    • Karin kasi

• P90x ab workout bunu yazarsan cikar youtube dan

• Okey yarin yazicam

• kondisyon bisikletim ve mekik aletim var yeterlimi acaba

0|0
    0|0
  • Bu şekilde devam.

0|0
    0|0
  • devam et güzel gidiyorsun :)

0|0
    0|0
    • Karin egzersiz seviye 2 ye gecicem cunku bunu artik cok rahat yapiyorum hic yorulmuyorum. Ilk tek tek yapiyordum sonra 3 set en son super set 3 seklinde. Artik 2 ye gecme vakti geldi diye dusunuyorum. 1 gun ara vererek yapiyorum

• Onu diyenler halt ediyor. Neyse sen nasıl istersen devam et

• Emin misin

• Ne için yapıyon?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...