Neden Beşiktaş'lı kız sayısı az?

Çoğunluk öyle ya Galatasaray ya da Fenerbahçe. Acaba bu takımların renklerinden ötürü mü? Ankete de katılabilirsiniz :)

• Beşiktaş'lıyım
    47% (136)46% (93)47% (229)Oy Ver
  • Galatasaray'lıyım
    26% (76)26% (52)26% (128)Oy Ver
  • Fenerbahçe'liyim
    22% (65)20% (41)22% (106)Oy Ver
  • Trabzonsport'luyum
    2% (6)4% (8)3% (14)Oy Ver
  • Diğer...
    3% (6)4% (7)2% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sandığımdan fazla varmış O. o Bütün Beşiktaşlı arkadaşlara selam olsun :P :D

0|1
137|102

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 137

• çünkü gs ve fb nın yanında sönük bir takım

1|5
    1|3
  • Basit... Çok güçlü bir takım değil. Galatasaray ve Fenerbahçe varken Beşiktaş güçlü değil.

Gözümüz zirvelerde.

1|3
    1|3
    • demba ba gibi transferi yapan takım hakkında böyle konuşman çok komik.. yenilmemezlik rekoru bjk ta..

• Ergen yorumu pehhh

• Ergen yorumu dediğin şey bazen gerçek de olabilir
      Güçlünün ama zirvedeki güçlünün taraftarı fazla olur, o kadar. üzerine istediğiniz kadar yazıp çizebilirsiniz.

• Az olabiliriz ama tribün kültürünün ucundan kıyısından bişeyler almışız. Gol kaçırınca ayy diye viyaklamaz maç boyunca erkek gibi tezahüratımızı yapar berabere biten maça olsun yendik sonuçta demeyiz. Takımının kadrosunu sayamayan kızlardan değiliz. :)

1|2
    0|1
  • Fenerbahçeliyim ama Beşiktaşıda severim. Beşiktaş'ın ünlü taraftarları çoktur en basit örnek Ece Erken Tanıdığım Kız taraftarlarının içinden çoğu erkeğim diye geçinen taraftardan daha delikanlı kızlardır

3|2
    1|1
  • Trabzonsporlular boş işlerle ve kişilerle uğraşmadıkları için burada yoklar :)

0|4
    1|0
  • Benim Besiktasli olmama nedenim,,, ailede hic yok... Ama renklerde bir etken olabilir :) bunu hic dusunmemistim...

0|1
    1|0
  • BEŞİKTAŞ <3

0|4
    0|1
  • SiyahBeyaz Asilliğin Rengidir
    Acının mutluluğun heyecanın en önemlisi AŞKın Rengidir Siyah ve Beyaz. Bazen öyle birşey olur ki en yalnız zamanında bile yanında olur senin. Dünyaya 10 kere gelsem 10 gelişin 10undada Beşiktaşlı olarak gelirim dersin. Herşey herkes gider bir o bırakmaz beni sen bizi bizleri taraftarları... sevincinde üzüntünden mutluluğunda herşeyde yanındadır senin Sana kısaca Anlatayım..

BIRAK BEŞİKTAŞLI AZ OLSUN
    ADAM GİBİ BEŞİKTAŞLI OLSUN BİTANE OLSUN.
    BEŞİKTAŞ CANDIR GERİSİ HEYECANDIR...

1|2
    2|3
    • Ha bu arada diyorsunuz ya en çok gs nin fbnin taraftarı çok diye belki sizin taraftarlarınız daha çok ama bizim ki gibi bir taraftar kimsede yok be hatunlar :D

• Anlayamaz kimse bu aski +1 ♥♥BEŞİKTAŞ ♥♥

• Aynen öyle ♥

• Küçüklüğümden beri beşiktaşlıyım hiç takım değiştirmedim ve bursa gibi bir yerde hala beşiktaşlı olarak kalabildiğim icin kendimle gurur duyuyorum ;))

1|3
    0|3
  • Aslında az değillerdir ama galata fener muhabbetinden dolayı pek gündeme gelmezler sayıca az olmaları söz konusu değil yalnız diğer büyük takımlardan değerli oluşu büyüktür bir ortamdaki iki beşiktaşlı arasında söyle koca bir bağ oluşur beşiktaşlı erkeklerde her zaman ilgi çekmiştir çok konustum ulan bu soruyu bekliyodum galiba:D

0|0
    0|0
  • Herkes Besiktasli olamaz az ama oz yeter

0|4
    0|2
  • Beşiktaşlıyım :) az olan herşey daha değerlidir.

1|4
    0|2
  • FenerIi ya da gaIatasarayIı oIupda cennete gideceğimi biIsem beşiktaşIı oIup cehenneme giderim öIümüne BEŞİKTAŞ <3 beyaz kefenimle kara toprağa gireceğim günü beklerken ölümde bile BEŞİKTAŞ derken boşuna demiyoruz hani=))

1|0
    0|1
    • Galatasaraylı olunmaz zaten Galatasaraylı doğulur her insana nasip olmaz :-)

• canım ya onun aslı beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı dogulur beşiktaşlı olmayan o...:)))) diye bişi geldi sn söyleyince aklıma:D

• Az olsun öz olsun boşver biliyorsun Beşiktaş'lı olmak ayrıcalıktır. Ve Beşiktaş'lı olunmaz doğulur. Bu yüzden herkes Beşiktaş'lı olamaz

1|3
    1|2
  • Beşiktaş'lıyım efenim.

0|5
    0|2
  • Zordur Beşiktaşlı olmak. Az olmaktır azınlık olmaktır. Mağlup olurken bile aşık olmaktır <3333

1|5
    2|1
  • yeri gelince cogalmayi biliriz

0|1
    0|1
  • Çünkü herkes o şerefe layik değil!!

1|3
    1|3
  • Beşiktaş ♥

0|3
    0|1
  • Besiktasliyim karakartal!

0|4
    0|1
  • Ben hepsine bedelimmm :))) b.. un etrafında sinek çok olur ondan =)))

1|3
    1|0
  • Galatasaray aşkın takimidir, herkes anlayamaz.

2|4
    2|3
  • Cunku hrpsi galatasarayli :)

2|2
    0|2
  • tabiki beşiktaş.

1|3
    0|3
  • Besiktasli olmak (kizlar icin ) ofsayti bilmek ve anlatabilmek gibidir ;) herkez bilemez anlayamaz anlatamaz ;)

0|1
    0|2
  • Beşiktaşlı olma ayrıcalığı belki budur ayrıca delikanlı kızlar delikanlı takım tutarlar :)

1|1
    1|1
  • Bana 3 çarpı at

0|2
    0|1
  • yanlışın varmış demekki

1|2
    0|1
  • Renkle alakası yok bence. Siyah-beyaz asil renkler. Galatasaraylı olmasaydım beşiktaşlı olurdum büyük ihtimal.

0|1
    0|1
  • Delikanlı kız sayısı az demek ki ;)

1|4
    0|2
  • Kızlar Devam
    107

Erkekler Ne Diyor 101

• D Şıkkı Other ^-^ takım tutmak nedir ya :DSF hiç anlamadım küçükken hep peşinden koştururduk eğlenirdik sonra bir baktık millet harbiden ciddi. :D sırf bu yüzden sevgilisinden ayrılan var yenildi diye karşı tarafa saldıran var birbirlerini boğazlayan var hatta ve atta öldüren var tamam futbol iyidir güzeldirde magandalık niye? diye sorasım gelir hep. mesela bir bilete 100 tl veriyosunuz demi ben bilmiyorum misal verdim ya da 200 hatta 300 herneyse. şimdi bu parayı verdiniz maça gittiniz bağırıp bağırıp geldiniz ne kazandınız? diye sorarlar adama :DSF:SDF: 100 tl 300 tl bir bilete verene ben zekadan yoksun insan derim ^-^ kimse kırılmasında. diceksin sen hiç mi maça gitmedin yoooo ^-^ ben fulboltu taaa 2009'da bıraktım biz hep işin eğlence tarafındaydık bu kadar ciddi değil yani. kendi aramızda pileysiteyşın oynardık maç yapardık eğlenirdik. ortamlarımız bizim samimiydi yani küfür edince alınmazlardı :DSF şimdi bakıyorum'da eskisi gibi değil be ^-^ futbol bayat iş.. ama futbolcuların kazandığıda para bak ona bişey demiyorum. taraftar olarak bir sıkıntı var? sizcede yok mu? oO bence var ^^

0|1
    0|0
  • Galatasaray varken başka takım tutmanın saçmalık olduğunu anladıkları için.

yaşasın dişi ASLANLAR.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeli kız çekiciliği bir başka <3 Not:Beşiktaşlıyım

http://i.hizliresim.com/zQa81D.jpg
    http://i.hizliresim.com/4Y173Q.jpg</a>

0|1
    0|0
  • Ben galatasaraylıyım da beşiktaşlı kızlar %90 delikanlı oluyo ondan az bulunuyolar. Bak takımlara göre ben sana kız tiplerini söyliyim bunlar %70-80 oranında böyledir istisnaları göz ardı ediyorum..

Beşiktaşlı kız: Delikanlı, Nadiren güzel, Yinede al evlen...
    Galatasaraylı kız: %50 ihtimalle Delikanlı, Genelde güzel, Hacı çok evlenme bunla takıl geç..
    Fenerbahçeli kız: Delikanlı olanını görmedim tanıdığım bütün kaşarlar Fenerli :D, Efsane güzeller kendileri gösterip vermeme huyları vardır ayrıca, Evlenene bulaşmam adam keyfini biliyo derim...
    Trabzonsportlu kız: Trabzonsporlusu vadır hoştur tatlıdır genelde şivesi vardır al evlen yoksa vururlar... Trabzonsportlusunu görmedim ama... "t" önemli orda
    Diğer: Öyle bir ihtimal varsa ya karşıyakalıdır herşeyin olsun o kız senin ya da Bursasporludur iyi sevişir...

0|0
    0|0
  • kadınların tuttuğu takımlara fazla ciddiyetle yaklaşmaz insan. Bir erkek gibi sağlam, gerçek ve kesindir bizim takımımız. BeşiktAŞK

0|0
    0|0
  • Erkek adam renkli takım tutmaz da ondan ;) (ne alaka deme erkek adam turtmaz kadınlar tutabileceği için az :D ) ama oylamada baya iyiyiz hani ;) :))

0|0
    0|0
  • züke züke bjkli yapıyorum kabul mü?

0|0
    0|0
  • erkek sayısı cok mu la mal :D

0|0
    0|1
    • Ankete bakacak olursak gayet çokmuş "mal"

• Yani ben y*rrağım diyorsun?

• ben olmam baskası olur ama sana gırecek sonucta :D

• Besıktas dan başkası yalan kanks bı besıktas bı juventus

0|1
    0|0
  • Fenerliyim

1|1
    1|0
  • Soru başlığını okuyan kız hemen "ben buradayım" mesajını vermiş. Ama acı bir gerçei hatırlatmak isterim, Beşiktaş taraftarı , FB taraftarından az, Fb taraftarı da GS taraftarından daha az. :) Neticeyi yazmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Kaliteden ileri gelir. Nerede çokluk, orada bokluk misali.

Sevdiğim insanların çoğunlukla Beşiktaşlı çıkması çok da tesadüf bir şey değil bana kalırsa.

0|0
    0|0
  • fener beşiktaş bilmem tek bildiğim GALATASARAY en çok zaten galatasarayın taraftarı var ASLANLAR ve DİŞİ ASLANLAR SAOLSUN

0|0
    1|0
  • insanın kendi memleketinin takımı dururkene başka takım tutmak ne haddimize yiğidoluyum

0|0
    0|0
  • cunku besiktaş lı olmak baskadır fenerliler galatasaraylılar gıbı deildir cool takılırlar hıcbı besıktaslı gerek duymaz lanse etmeye kendı bılıyordur bu ona yeter :)

0|0
    0|0
  • Nedendir bilmiyorum ama, bulursam evlenirim. Kartal'a Kartaliçe yakışır.

0|0
    0|0
  • beşiktaş her zaman üçüncü büyük olmuştur o yüzden

0|0
    0|0
  • Biz Beşiktaşı sevinmek için kupalar için sevmedik ondan dolayı azınlığız

1|0
    0|0
  • beşiktaş 91 92 sonra başarı elde edemedi ama galatasaray 2000 uefa kupası fenerbahçenin ise 90 sonunda ve devamın üst üste şampiyonluğu beşiktaşı geride bıraktıı

0|0
    0|0
  • fenerliyim reis EN BÜYÜK FENERBAHÇE dayeeeeeeeeee

1|1
    0|0
  • beşiktAŞK

0|0
    0|0
  • besıktas taraftarı olmak kolaymı her onune gelen olsaydı işiniz zordu.

fenerbahcelıyım

0|0
    0|0
  • Gerçek bir türk takımı aranılıyorsa kurulduğundan beri formasında şanlı türk bayrağı olan kurtuluş savaşında futbolcularını cephede şehit veren alaya alınacak olsa da faytoncuların kurduğu bir takımız biz en azından ne rum nede lejyoner takımıyız :))

0|0
    0|1
  • bayağı varmış :D

0|0
    0|0
  • Çünkü bizim kızlar güzel.

0|0
    0|0
  • Kızlar da futboldan anlamaya başlamış demek ki.

0|0
    0|0
  • taraftar olarak galatasaray fenerbahçe ve beşiktaş gelir zaten

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'liyim...

***Yüzbaşı***

0|0
    0|0
  • Bence beşiktaşlı kız daha fazla

0|0
    0|0
  • anket güzel ama tespit zayıf :)) Beşiktaşlı kız çok var. Yanlış bir gözlem yapmışsın :))

0|0
    0|0
    • Bana denk gelmemiş demek ki, tanıdığım çoğu kız ya FB ya GS'lı ^^

• Erkekler Devam
    71
Yükleniyor...