Ramazanı nasıl lehime çevirebilirim?

Arkadaşlar orucu Allah rızası için tutuyorum evet ama 2 ay içinde zayıflamam lazım. İftardan sonra spor salonuna gidiyorum. Başka ne yapabilirim? Ekmek yemiyorum sahur sıkıntı yapıyor aslında yiyip yatmak o da olacak o kadar.

İftarla sahur vaktinde başka ne yapabilirim? Zayıflatıcı bitki çayları filan?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tarçın günde bir tatlı kaşığı soğuk suyla karıştır iç. Onun dışında bol kahve tüket ki kafein bıdısı metabolizmanı hızlandırsın ve zayıfla..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• -İftar da çok yemeyin.
    -İftar sonrası namaz kılın, yürüyüş yapın, yediğinizi eritin.
    -Sahur zamanı gerektiği kadar beslenin, günü hareketli geçirin.

cut.

1|0
    0|0
  • zayıflamak için tutcaksan ayıp ama

0|0
    1|0
  • Zayıflamak için tutuyosan oruç deme adına yoksa daha kötü olur senin icin..
    Bu ön yargı gibi oldu sanki :/ ama sen yine de halis niyetle tut orucunu ve dua et zayıflarsın inşAllah

0|0
    0|0
    • Soruyu düzgün okusaydın o niyetle tutmadığımı anlardın belki. Önyargı olmamış, soru başlığına göre yorum yapma olmuş

• Pardon gecenin dar vakti iyi düşünemedim :/ bana sorarsan sahurda ağır seyler yeme bol su ic aksam da sıvı seyler tüket zayıflarsın ama vucudunda yağ varsa buna uygun olarak davranman gerek neticede göreceli bir durum bu

• şöyle yap tamamen karbonhidratları kesme azıcıkta olsa ye biraz protein agırlıklı beslen bide vitamin agırlıklı böylece yag varsa kasa çevirirsin öbür türlü kasları eritirsin :/

0|0
    0|0
  • Bronzlaşmak için de cehenneme git ;)

0|0
    0|0
  • Teravihe git o da spor sayılır :))

0|0
    0|0
  • Ins 200 kilo olursun :)

0|0
    0|0
  • Zayıflayabilirsin mesela.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zayıflamak için yeşil çay içebilirsin. Marketlerde satılıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...