Saç modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Belki biliyosunuzdur bu yıl çok moda kızlar saçlarının yanlarını kazıttırıp sadece saçının sağ tarafı var öyle kestirsem ne düşünürsünüz yakışırmı ?

Güncellemeler:
Benim tarzım var metalciyim siyah giyiniyorum kaşımda ve çenemde piercing var burnumdada halka piercing var aaçık giyinirim dövmemde var saç modeli yakışır gibime geliyo

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• rihanna yaptırmıstı yanılmıuosam tipin uygunsa yaptır bence ben desteklerim seni

0|0
    0|0
  • yok hiç sanmam

0|0
    0|0
  • yüksek maaşla dazlak mı aranıyor öyle bi ilan mı buldun

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Yaptır yaptır.

0|0
    0|0
  • ıyyyyyyyyyyy

0|0
    0|0
  • içinden geliyorsa neden yapmayasınki hem baya bir tarz olacağı kesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• yakışcanı düşünüyorsan eğer bize nie soruosun karar senin ben uygun bulmuyorum, cok ucuk kacık birisin sanırım, bence kendin ol özenti olmayın ya o bu yaptı diye yapanlara gıcık oluyorum...

0|0
    0|0
  • iyk yapmaa

0|0
    0|0
  • Daha hanım hanımcık olsa fenamı ?

0|0
    1|0
  • Hoş değil. Daha düzgün bir model bulabilirsin tarzına yönelik.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum o modeli ama saçlarıma kıyamıyorum.

0|0
    0|0
  • saçmalama ya cok kötü :S:S moda diye donsuz gezseler sendemi gezceksın ;))))))

1|0
    0|0
  • Sakın böyle bir şey yapma illa değişik bir model yapıcam diyorsan başka şeyler bul. Bu çok itici.

0|0
    0|0
  • bn hiç beqenmiyorum ypma öyle bişyy yaa doğall güzel bırak sal saçlarını bncee

1|0
    0|0
  • tarzına goreyse yaptır

0|0
    0|0
  • Cok tarz.

Yaptir.

0|0
    0|0
  • So cool.

0|0
    0|0
  • o ne öyle ya... uzun saç candır

0|0
    0|0
  • kalan kısmını bicesim geliyor yapma yaa ne tarzı berbat bnce..apaci staylanın gelişmiş versiyonu ıyyy:P

0|0
    0|0
  • bence sen once bı tarzını degıstır cok yapmacık duruyorsundur kesin ilerde evlenmek ıstedıgınde senınle bu halde evlenmek ıstıyen olucakmı cok merak edıyorum.

0|0
    0|0
    • yaşım 19 canım gençliğimi yaşıyorum sadece evlenme yaşım daha gelmedi

• kimseden akıl alcak değilim canım biliyorum neyin ne olduğunu hadi işine bak

• soru acma o zamn ;)))) fıkırde alma kımsenın aklına ıhtıyacın yoksa ;)

Yükleniyor...