Gizli yeriniz var mı? Kaçıp saklandığınız bir yer?

Biri sizi üzdüğünde sıkıldığınızda moraliniz bozulduğunda kaçıp saklandığınız sadece sizin bildiğiniz gizli bir mekanınız var mı?Yoksa o durumlarda neler yapıyorsunuz?

0|0
19|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Memleketteyken; yazları liseyi okuduğum binanın arkasındaki ormanlık alana, kışları ise mendirekte özel bir yerim vardı..

Ama artık memlekette değilim ve zaten yalnız olduğum için her yer benim :(

0|0
    0|0
  • Gizli yerim yoktur.Moralim çok bozulmuşsa üzülmüşsem çıkar sokaklarda yürürüm insanları seyrederim ve düşünürüm bu bana iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • arabama atlayıp şehirler arası otobanda bi süre ilerliyorum, sonra bi dinlenme tesisinde durup, o sakinliği izliyorum insanlara bakıyorum, yoldan geçen araçlara kamyon vs bakıp, acaba nere gidiyorlar, hepsi yolculuk seyahat iş içinmi bi yere gitme çabasındalar, insanların düşüncelerini anlamaya çalışıyorum, öyle yani.

0|0
    0|0
  • Hayallerim.

0|0
    0|0
  • ...

Çocukkken filmlerde ki gibi tavan arasına kaçardım.Şimdi kendimi alıp uzaklara ve kendimi iyi hissettiğim yerlere kaçıyorum.Kendime kaçıyorum bir nevi.

1|0
    1|0
  • gizli bir kaç yerim var ama adı üstünde gizli :)

0|0
    0|0
  • oturduğumuz apartmanın 13. katı mükemmel manzarası var etrafımızda hiç apartman yok küçükçekmece gölü marmara denizi adalar ve levente kadar gözüküyor süperdir. hep oraya çıkıyorum

0|0
    0|0
  • bir kac yer var. telefonumu kapatip ( ama yanima aliyorum cunku kaza riski cok ) bir kac gun kampa gidiyorum iyi geliyor acik hava tirmanislar ve yalnizlik.

0|0
    0|0
  • varda. söylersem gizliliği kalmaz demi? ama var evet.

0|0
    0|0
  • var benim odamdaki gardolabın arkası ağlamaya müsait ısıkta almıyo kimse bulamazda orda beni

0|0
    0|0
  • Düşüncelerim var.Gerisi boş

0|0
    0|0
  • masa altı

0|0
    0|0
  • Olsun isterdim.

0|0
    0|0
  • Apartman altında sığınak var. Gider, gizlice ağlarım.

0|0
    0|0
  • Vardı, alış veriş merkezi yaptılar :(

0|0
    0|0
  • marsa gidiyorum mütemadiyen. Sessiz sakin huzurlu. Nehir kenarında oturup balık tutuyorum.

0|0
    0|0
  • yatağım

0|0
    0|0
  • var teyzemın oglu :))

0|0
    0|0
  • yatağıma giderim

0|0
    0|1
  • ebemin evine gidiyorum hemen.

0|0
    1|0
  • Ben zaten hep yalnızım , yere gerek yok . Durumum çok acı ühüüüü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• odamda ağlarım

0|0
    0|0
  • ben yurtta kalıyorum kaçacak gizli yerim yok ama tüm sıkıntılarımı unutturan tek yer var oda bir kişinin omzu evde ise zaten heryer benim hiç sıkıntı üzüntü olmuyor o zaman zaten...

0|0
    0|0
  • Nefesım kesılene kadar cıgerlerım patlayana kdar kosarım

0|0
    0|0
  • Yok malesef ağlıycağım zamanlar banyoya girerim.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir yer canım sıkıldığında yada ağlayacak gibi olduğumda kendimi banyoya kapatıyorum..

1|0
    0|0
  • benım ıcın gızlı ve ozel ola bır yer var esım bıle bılmez bıraz uzak ama canım sıkılsın kafam atsın kesın oraya gıderım telefonumuda kapatırım bı 3 5 saat kalır kafamı dınlerım esımde kırız gecırır o anımda ulasamaz bulamaz benı :))

0|0
    0|0
  • küçük bir gül bahçesi vardı liseye giderken okula gitmezdim orda otururdum saatlerce kimseyle konuşmadan

genellikle dondurma alırdım kendime

0|0
    0|0
  • Odamda vakit geçiriyorum üzüldüğüm zamanlarda, kafamı dağıtacak bir uğraş bulmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Su kenari

0|0
    0|0
  • Odam varya o bana yetiyo..zaten kendmide en çok odamda mutlu hissediyorum :))

0|0
    0|0
  • var evet sık sık gıdıyorum kaybolup telefonları kapatıp

0|0
    0|0
  • var tabı tum sehır ayaklarımın altında oluyo severım orayı

0|0
    0|0
  • var

0|0
    0|0
  • Hayallerim var.