Vücudumu şekle sokmak ve kilo almak için yardımmm !!?

Boyum 1.63, 46 kiloyum, yaş 23. 50-51 kilo civarı olmak istiyorum ama ne kadar yesem de kilo alamıyorum. Ne yapmalıyım? Ve vücudumu sıkılaştırmak için ne tarz sporlar yapmalıyım, haftada kaç kere kaçar saat falan yazarsanız sevinirim. Hafif de karın kası yapmak istiyorum Jennifer Lopez gibi :D kolum ve bacaklarım çok zayıf , nasıl daha dolgun ve sert yapabilirim , ayrıyeten göğüslerim de küçük ama sanırım onun doğal yollardan çaresi yok. Çok soru sordum farkındayım ama cevaplarsanız sevinirim..

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo almanın tek yolu sporcu besinleri eksta dışarıdan takviye almazsan kilo alamazsın ne kadar yemek yesemde kilo alamıyorum yazmışsın sanırım sindirimin hızlı yani karbonhidrat alman şart :) o da biraz göbek yapabilir ama 2-3 ayda onuda eritirsin :) şimdiden iyi çalışmalar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sende aynı benim gibisin yiyorum yiyorum kilo olmuyor. Bende 5 kilo eksiğim yüzünden Astsubaylığa gidemedim :( Spormixe git ordaki görevliler sana ne yapacağını nasıl çalışacağını gösterirler. Yani bayanların gittiği spor merkezleri varsa işte :) Bende seneye kaldım artık :) Kilo alıp çalışmayı düşünüyorum :)

0|0
    0|0
    • Evde yapabileceğim şeyler yok mu , spor salonuna vaktim yok çünkü.

• sen başarırsın inanıyorum

0|0
    0|0
  • selam safinaz :D

1|0
    1|0
    • O kadar da safinaz sayılmam bence ya :P

• Valla ben basmadım :) Al +1 verdim hatta :D

• ahahahah önemli değil :D

• Hafta da 3 gün spor yapsan yeter bence. sıkılaştırıcı programlar var bayanlar için spor salonlarında. metabolizmanı yavaşlatçak şeyler yemeyi dene. pek bir bilgim yok ama etkili olabilir

0|0
    0|0
  • en iyisi vücut geliştirmeye başla :D

0|0
    0|0
  • yatmadan önce yemek ye mesela. tatlı ye malum ramazan bol bulunur. sıklaştırmak ıcınde fitness işe yarıyordu galıba

0|0
    0|0
    • Yemek yiyorum yiyorum almıyorum hep de gece yerim zaten ama nasıl bir metabolizmam varsa alamıyorum arkadaş ya ortaokuldan beri aynı kilodayım

• Uçmayalım sonra :D

• e bunu göze alabılırsen tabi :)

• Güzel bir fitness salonu (İşini iyi yapan, bilgili bir antrenör) bütün sorularına cevap olacaktır.

0|0
    0|0
    • Evde yapabileceğim şeyler yok mu , spor salonuna vaktim yok çünkü.

• 10 gün aç karınla yumurta iç şekeri azalt farkı görüceksin

0|0
    0|0
    • Yumurta nasıl içeyim ya iğrenç.

• squat yapmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• http://youtube.com/watch?v=i1ZzdBgLtZg

Bunun dışında victoria`s secret angel workout yaz google a. Bunlar sıkılaşmak için. Nasıl kilo alınır bilmiyorum ben de kilo almaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Squat. Kalçan şekillenir en azındann

0|0
    0|0
  • iştah açıcı gıdaları araştır olmadı bir diyetisyene git vucut sıkılaştırma kilo verenler için gerekli oluyor daha çok bende 45e düşmüştüm bir ara şimdi 52 kiloyum bir sıkıntım yok hala sıkıyım

0|0
    0|0
    • Ben zayıfım ama etim yumuşak biraz sert olsun istiyorum. Nasıl kilo aldın sen?

• benim metabolizma hızlı çabul alıp çabuk veriyorum gece yemek yiyince çok etkisi oluyor ama

Yükleniyor...