Cristiano Ronaldo hakkında bilmedikleriniz var mı?

youtubeye ronaldo testi yazdığınızda çıkıyor, seviye şuan 3 olduğu için link paylaşımı yapamıyorum :(

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Dunyada en sevdigim futbolcu Ronaldodur cogu seyi biliyorum evet test yapildi ronaldo normal bir futbolcunun cok cok ustunde guce sayip nbn basketbocularindan daha yukseye ziplaya biliyor kafa atmak icin ispanyanin en iyi kosucusunu gecti kosarken vs vs bir vurusla 9 cami kirdi bacak kaslari abartili bir sekilde guclu

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• onu hiç sevmıyorum..

0|0
    0|0
    • oda sana çok bayılıyordu zaten, yaşadığından haberi var mı acaba :))

• :) ha ha ha lütfen benim yasadıgımı bilsin :) bana bayılsın :D yaşasa da yaşamasa da hiç umurumda değil sırf bütün dünya onu tanıyo dıye umursamam onun hakkında birseyler bilmem hele sevmem gerekmez :))

• banane ya bizim sokakta herkes ronaldo

0|0
    0|0
  • lio cri 7 ...

0|0
    0|0
  • cristi ronaldo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kim takar messiyi Ronaldo varken.

0|0
    0|0
  • kelimlerin ifade edemeyeceği çok büyük hayranı olduğum adam.

0|0
    0|0
    • şahsen bayern münchen i tutuyorum fakat sırf bu adam yüzünden real forması almayı düşünüyorum futbol nedemekse futbolcu ronaldo demektir.

• aynen öyle.

• ronaldo şuan itibariyle dünyanın en iyi 3. futbolcusu

0|0
    0|0
    • bir oğlu oluncaya kadar bence en iyisi şuanda o

• 3 ünü toplasan topa 130 km hızla vurmaz, ronaldoya uygulanan testin xabi inniesta ve messiyede uygulanmasını sitiyorum ki ronaldonun insan olmadığı kanıtlansın

• ben sahadaki futboluna bakarım, sonuçta bu insan futbolcu

• izledim gereksiz bişey abartıyolar bece yok ronaldo insanmı yok messi hayvanmı çalışan herkezin yapabilceği şeyler

0|0
    0|0
    • bce söylemlerin kada rbasit değil, istersen bir dene yapılanları, mesela gerçek bir futbo ltopuna saatte 130 km hızla vurmakla başlayabilirsin :) 80 i geçebilirsen gelişme olacağına eminim :))

• @soran bu kadar övmek iyi değil,çok abartıyosun.

• dyisini yapabiliyosan sen yapta dünya seni konuşsun ;)

• tam bir apaçi ama şerefsiz iyi oynuyor

0|0
    0|0
  • evet o teste her ne kadr övülsede facebooktan castrol edge test yazdığın zaman ronaldonun 4.sırada olduğunu ve messini açık ara üstünlüğü ile 1. olduğunu görebilirsin

0|0
    0|0
    • sen onu bunu boşverde santos takımından neymar geliyor messiyide ronaldoyuda unutturucak o mükemmel bir çocuk ;)

• real madridle anlaştığı söyleniyor 2014 yılına kadar santosta ardından madride transfer olucakj madrid forveti en önde neymar sağda di maria ortada hyugain solda ronaldo ve geride mesut özil olarak dizilicek 2014 de...

• neymardan haberim yok ama hugiaın nin madrid den ayrılacağı söyleniyodu yada ben öyle biliyorum

• sıradısı gucu var vucudu ınanılmaz...bılıorum...

0|0
    0|0
  • yetenek abidesi bu adam.

0|0
    0|0
  • adam yeteneklı Allah vergisi

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum şu zamanın pelesi, pelenin eski maçlarını açar izlerseniz pelenin figürlerini kulanıyor sadece boy 183cm yani uzun birde zenci değil :)

• artist olmak iyidir artist olmasa böyle şov yapamaz yakışıyor keratayada :))

• vay kerata vay

• ronaldo'yu fifa 2005 oynarken tanımıştım, brezilyalı ronaldoyu transfer edevektim yanlışlıkla c.ronaldoyu transfer etmiştim (ozmnlar kimse tanımazdı) :)

0|0
    0|0
    • ozamanlar paf takımından yeni as takımına geçmişti manchesterin

• ronalda 2003 de lizbon dan transfer oldu, yani hiç bir zaman man utd in alt yapısında oynamadı

Yükleniyor...