Arjantin-İsviçre ve Belçika-ABD maç yorumlarınız neler?

Arjantin-İsviçre Belçika-ABD maç yorumlarınız alalım

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• İddaa oynayacaksan ilk yarı oyunu oyna ve 0 ver. Fark ettiysen 2. turdaki maçların ilk yarıları hep berabere bitti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adamlar yakışıklı

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• İsviçre Çakısı, dayanıklıdır derler. İyi su verilmiştir. Nitekim iyi dayandılar.

Çakının aparatları aslında fena çalışmadı. Messi'ye "makas"ı iyi vurdular. Di Maria'yi "törpü"lediler. Higuain hayalet gibiydi zaten; ona "tırnak makası" yetti. Hakemi bile bir aralık "fırça"ladılar. Kurt hoca Ottmar Hitzfeld de takımının aksayan yönlerini değişikliklerle "vida"lamayı başardı...
    Lakin İsviçre çakısının "bıçağı" biraz körelmiş gibiydi. Shaqiri, iyi kesemedi fırsatları.

Not 1: Arjantin, ümit vermiyor. Bu performansla kupayı kazanmaları hatta final oynamaları mucize.

Not 2: Turnuvaya, kaleciler ve Latin Amerika takımları damgasını vurmaya devam ediyor.

Not 3: Tribündeki kızlar çok güzel.

Not 4: Ömer Üründül'den "kolektif" laflarını duymayı özlemişim. Kelimeyi ilk kullandığında dakikalar 20'yi gösteriyordu :)

Not 5: Arjantin kalecisi, ilk yarıda bir pozisyonda "çıkmayarak" hata yaptı; bu hatası az daha pahalıya mal oluyordu. Akıllar, dünkü Almanya - Cezayir maçına gitti o an. Neuer, boşuna dünyanın en iyi 3 kalecisinden biri değil.
    ---

Amerika Birleşik Devletleri - Belçika maçına gelirsek...

Belçika elbette favori ama. ABD de inatçı bir ekip. 4 Temmuz'u görmeden elenmemeliler!

0|0
    0|0
    • iyi bir yorumcusun baya iyi Fransa-Almanya Brezilya-Kolombiya maçınıda yorumlar mısın?

• Almanya'yı disiplinli futbolundan ötürü bir adım önde görüyorum. Valbuena'yı kilitler ve bir şekilde turu geçerler.

Brezilya - Kolombiya maçı hakkında şimdilik bir tahminim yok. Kolombiya, Şili'den çok daha organize bir takım ama futbolda da 2 +2, 4 etmiyor. İçimden bir ses, Brezilya bu kez iyi oynayacak diyor. Dibe vuruşu bazen iyi futbol takip eder hani. Dünya Kupaları böyle.

Nerede 98 Dünya Kupası'ndaki Fransa... Rakiplerine daha ilk dakikalarda "ben bu oyunu kazanacağım" dedirtiyordu. Bu kupada çok öne çıkan bir takım yok, hepsi zorlanıyor.

• Arjantin ölmüşte gömmeyi unutmuşlar
    ABD maçı kiran kirana geçer

0|0
    0|0
  • arjantin isviçre MS 1-1 / Belçika Abd MS 1-2

0|0
    0|0
  • Arjantin macini kacirdim belcika macina 1 den 1 giricem.

0|0
    0|0
    • girme derim ABD zor bir takım

• uzatmalara gider

• hayirlisi olsun.

• MS1
    MS1

0|0
    0|0
Yükleniyor...