Fenerbahçe sizce Atatürkçülerin takımı mıdır ve her Fenerbahçeli Atatürkçü müdür?

Arkadaşlar sizce Fenerbahçe Atatürkçülerin ve Atatürk sevdalılarının bir tuttuğu bir takım mıdır? Fenerbahçe Atatürk'ün tuttuğu takım ama tutanların çoğusu Atatürk'ü seviyorlar mı? Yoksa Atatürk'e düşmanlar mı pek zannetmiyorum Çünkü Aziz Yıldırım verilen şike cezalarıyla ilgili şunları söylemişti Tek suçumuz Atatürkçü olmak dedi gerçekten onu tutan insanlar atatürkçü müdür? Bence fenerbahçe atatürkçülerin takımı diye düşünüyorum hatta linki bile var twitter.com/.../1 atatürkçü olduğunu belgeler nitelikte İkinci sorum ise Her Fenerbahçeli Atatürkçü müdür? Bana sorarsanız değildir niye soracak olursanız Doğuluların çoğusu Fenerbahçeyi tutuyor fakat onun içlerinde Atatürk'ü sevmeyen hatta Cumhuriyet düşmanları bile var o yüzden her fenerbahçeli atatürkçü değildir diye düşünüyorum cevaplarınızı bekliyorum

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Aziz Yıldırım bazen Tayyipçi oluyor bazen Atatürkçü yani kendi menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Atatürkçüyüm ama Göztepliyim.

0|1
    0|0
    • sarı kırmızı yani galatasaray'a benziyorsunuz ama her atatürkçü fenerbahçeli değildir

• Kimseye benzemeyiz biz tonlar farklı yemisin galatasarayını. Evet her ataturkcu fbli olmaz her fblide ataturkcu olmaz

• orası öyle

Erkekler Ne Diyor 9

• Genelle yapmak yanlis Atatürkçü olanda vardir olmayan da vardir fakat Aziz yildirim gerçek Atatürkçülerdendir aksini iddia eden onu tanimiyordur

0|0
    0|0
  • Arkadaş böyle eften puftan şeylere de Atatürkü karıştırmayın la yeter

0|0
    0|0
  • farklı görüşlerin tek noktada buluşup bir aile olduğu kurumdur fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Çoğu sever.

0|0
    0|0
    • doğru belli zaten tavırlarından belli oluyor ama hepsi değil tabii

• ben Atatürkçü değilim esasında akpli mhpli chplide değilim kendi halimde bir insanım Fenerliyim.

0|0
    0|0
  • Kumar oynarken zar atıp besmele çekmek gıbı oldu sorun abes saçma ama düşündürücü

0|0
    0|0
  • ben fenerliyim ve Atatürkçüyüm başkası beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Ne alakası var benim bir FB li arkadaşım var. Adam şeriatçı.

0|0
    0|0
  • Kıyamete kadar şikeci bir takımdır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...