Arkadaslar vücut gelistirmeyle ilgili bir kac sorum var cevaplarsaniz cok mutlu olurum.( Lütfen açiklamayi okuyun ciddi bir yardima ihtiyacim var)?

Oncelikle sunu belirteyim ben zayif bir insanim ideal kilomdan daha da az kiloya sahibim alt bacaklarim cok ince ve ben onlari kalinlastirmak icin evde standing calf raises hareketini yapmaya baslayacagim bu hareketi gunde kac kere ve kac set halinde yapsam basarili olurum ya da bu hareketi yapmam alt bacaklarimi kalinlastirmama yardimci olurmu?

Bir diger sorum ise zayif gorunumden kurtulmak icin evde yapabilecegim herhangi sporlar varmi?(ozellikle alt bacak icin)

Ve son olarak evde mekik ve sinav ceksem bunlar ne ise yarar ve ise yaramasi icin gunde kac kere kac set halinde yapmaliyim ( ornegin sinav göğüs buyutmeye yararliymis dogru mu dogruysa göğüslerimi buutmak icin yapmali miyim?)?

Simdiden hepinizi tesekkurler :)

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kas gurubunu calistiktan sonra en az 1 gun dinlerndir. Kilo almak icon onune geleni ye ve 1 gun arayla 20-30 dk lik kosu yap. Popo icin squat yap. Standing calf calf kaslarino gelslistirir fazla yapma futbolcu gibi olursun :D

0|0
    0|0
    • Emin ol herseyi yiyen biriyim neden hala bu kadar zayifim bilmiyorum. Kosu icin zayiflatiyo falan diyolar. Kosu yaptigim gibi yuruyusde yapsam yararli olurmu? Calf hareketinw gelirsek de bir gun arayla yapsam ve fazla yapmasam ya da istedigim gorunume ulasinca biraksam nasil olur? Ya da soyle diyim kisa surede futbolcu bacagi gibi mi olur

• Bekliyorum :) neyse iyi geceler :)

• İyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bacaklarının kalınlaştırmanın tek yolu sporcu gıdalarıdır tahminime göre kilo alamıyorsun bu da sindirimden kaynaklıdır sen ne kadar bacak çalışırsan çalış kilo alamadıktan sonra kalınlaşmaz sadece kas grupları belirgin hale gelir ve daha sıkı durur önerim sen karbonhitrat kullan kızlar için olan en önemli harekette squat öneririm gögüslerin içinde bir spor salonuna ihtiyacın var bu istediklerini tam karşılığını evde alamazsın ama olmuyo deyip sakın bırakma şimdiden başarılar...

0|0
    0|0
    • Ya benim tek istedigim bacaklarim daha duzgun ve etek giyebilecegim bir halde olsun. Karbonhidrat kullan demissin ya ben surekli makarna yerim hastasiyim anlicagin bir paketini tek basima bitirdigimi hatirliyorum :D ama ise yaradigink gormedim onun disinda pilav bulgur falan onlari da cok yerim ayrica yanlis anlama makarnayi ise yarasin diye degil coksevdigim icinyiyorum

• :) onlari nerden alabilirim peki :)

• internetten alabilirsin supplementler sitesi satıyor birde gnc magazalarında genelde avm içlerinde oluyor :)

• Başta bahsettiğin hareketi kaç kere ve kaç sette yapacağın sana kalmış senin gücüne bağlıörnek veriyorum şimdi o harekete başla 5 tanede yanma veya işte zorlama başlıyorsa bırak sonra dinle bir 5 daha yap tabi rakamı sana kalmış ben örnek verdim böyle biraz gücün düşene kadar setlere böl yalnız tüm gücünü ilk günden verme

0|0
    0|0
    • Dün ilk defa yaptim ve set halinde degil duzensiz aralıklarla yüzden fazla yaptim biliyorum fazla yapmisim ama cok kisa sureli molalar verince gucum yerine geliyodu ama simdi naldirlarim agriyo sanirim bugun yaparsam çok az yapabilcem

• Bugün yapma o zaman kasların yani baldırlarındaki kaslarını zorlama hem vücud dinlenirken kendine gelir ve gelişir dikkat et yani bir gün aralıklarla yap baktın yarında ağrıyor yarında yapma

• Peki tesekkur ederim :)

• Standing Calf Raises 2 günde 1 olmak üzere 3 set 10 kez 1 ay geçtikten sonra setleri 2 şer 2 şer artırıyoruz zayıf görünümden kurtulmak için proteini fazla yağ yapıcı yiyecekler yiyip sabah sporlarına çıkmalısın bu sana sıkı ve güzel bir görünüş katacaktır :)

0|0
    0|0
  • Boyunuz kaç?

0|0
    0|0
    • 1.67

• Aynen öyle, elindeki malzemeleri söylersen proğram yazabilirim.

• Elimde malzeme falan yok sadece istegimi yerine getirecek bazi hareketlerden bahsedersen bende ona gore belki bir spor salonuna basvurucam belki de elimden geldigince evde biseyler yapmaya calisicam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...