Paten mi, bisiklet mi?

Özellikle bacakları inceltmek, sıkılaştırmak için paten mi, bisiklet mi?

Güncellemeler:
çok çekişmeli gidiyor :)) iyice kararsız kaldım :)

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

• ben bisiklet kızıyımdım küçüklüğümden beri. paten hep isterdim ama denk gelmedim hiç.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Paten 1 numara en büyük. Ben bir kaç sene yaptım. Bacaklarını bilmem ama kalçalarına çok büyük katkıda bulunacağı kesin :D

0|0
    0|0
  • Bisiklet.

0|0
    0|0
  • paten denemedim ama bisikletin bacak kaslarına etkisi çok, hele ki abartıp spd kullanıyorsan bacağın dört bir yanı da çalışıyor :) ama paten de mantıklı gibi; yalnız bisiklet bacaklara ağırlık bindirmediği için daha rahat yapılabilen bir egzersiz türü.

0|0
    0|0
  • bisiklet daha yararlıdır uzmanlar açıklamasında bile günde 1 saat bisiklet sürmek gerektiğini söyler..

0|0
    0|0
  • spor!. Bacaklarını inceltmek istiyosan koşacaksın, bisiklet çevireceksin, yüzeceksin. pateni ilk defa duyuyorum onu kim uydurdu

0|0
    0|0
    • paten de koşu ile yürüyüş arasında bişey.. bacak kaslarınla kayıyosun neden etki etmesin ki?

• valla ben hiç 10 dk boyunca bacaklarını hareket ettirmeden kayabilen bir başarı görmedim.. o senin dediğin profesyonel patencilerde ya da kalebodurla döşenmiş gibi dümdüz ve kaygan bi pist bulursan orda olabilir.. nerde yaşıyosdun bilmiyorum ama istanbul gibi biryerde evinin etrafında spor amaçlı paten kayıyorsan emin ol bacakların sadece 15-20 saniye hareketsiz kalıyor..

• ben de istanbulda yaşıyorum :). beni onu esprisine dedim yani patenle değil sporla daha güzel bir şekilde incelirsin onu demek istedim :)

• bisiklet

0|0
    0|0
  • bısıklet daha ıyoı bence...

0|0
    0|0
  • bisiklet tabiki..

0|0
    0|0
  • Spor salonunda bacak çalışmak için çok güzel aletler var tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • tabiki spor salonu en faydalısı ama ikisinden de daha zahmetli..

• paten ya da kosu

0|0
    0|0
  • Paten ile tüm vücudunu çalıştırırsın. Bisiklet daha çok kardiyo için iyidir.

0|0
    0|0
  • Her ikisi de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• eğer sıkılaştırmak istiyorsan ikisi.ama sıkılaştırıp inceltmek istiyorsan yürüyüş ve koşu.çünkü paten ve bisiklet (bisiklet o kadar olmasa da) bacakları kalınlaştırır.kas yaparsın yani.sonra bıraktığında da o kasların üzerine yağ bağlar.kaş yaparken göz dağılır yani ;)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle patennnn:) harika oluyor.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bisiklet.

0|0
    0|0
  • hehe.. aklima kücüklügüm geldi panete hastaydim catida ögrenecegim diye diye sonunda ögrenmistim... bence ikiside.. ikisinide severim ..

0|0
    0|0
  • bacaklarını inceltmek ve sıkılaştırmak istiyosan bence bisiklet ama gerçekten eğlenmek istiyosan paten derim..:)

0|0
    0|0
  • patende sadece bacak değil omuz kaslarıda calışır... ama bisiklet bacaklar icin daha faydalı patenden bana kalırsa.. ama patenin kalçalarada katkısı buyuk.. kullandığım için biliyorum.. birde cok zevkli bir uğraş

0|0
    0|0
  • ya ben peteeenn istiyorum:((

0|0
    0|0
  • inceltmek için bisiklet ama pateni her zman tek geçerim

0|0
    0|0
  • Bisiklet

0|0
    0|0
  • paten