Annemi nasil ikna ederim?

Arkadaslar ben buz pateni yapiyorum annem hic istemedi patenle ugrasmami normal paten yaptigimda buz pateni yaptigimdada kadina bisey oluyo anlamiyorum babam yazdirdi beni ortaokulda ozamanda istemiyodu simdi lise son sinifim hala karsi 1 kac ay once birine ogretirkin o kisi dengesini kaybedip ustume dusmustu hafif bir burkulma oldu iste doktor. ayagin iyilestiginte tekrar baslarsin bisey olmaz demisti ama biraz basma ustune defi. O gun bugun annemin eline super bir firsat gecti onu kullaniyo babama kizin yine ayagina bisy olur bak dershane okula nasil gidecek diyo babamda bisey olmaz hobi sonucta kafasi dagilsin biraz dedi o oldu babamla ben oldum yok katir gibi inatci erkek arkadasimda izin vermiyo napcam paten yaptigimda. rahat hissediyorum kendimi. enistemin isletmesi var gel wglenmene bak kucuk cocyluklara filan egitnenlik yap diyo nasil yapicam yardim:((

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yalvar ona

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Eğer 18-24 yaş aralığıdaysan Aile ne , sen ne karar veriyorsan onu yap.

0|0
    0|0
  • Normalde anne ister baba istemez Allah Allah :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana birşey olmasından korkuyodur

0|0
    0|0
    • Koca kiz oldum ya babam. oyle degil. haklarima dusuncelerime saygi duyar

• Koca kız olmakla alakası yok ki annelerimiz her acidan çok fazla takıntılarla düşünürler. Kadın oldukları için erkekler tek taraflo düşünürler. Annen dusmenden sana birşey olmasından korkuttuğu için göndermiyor olabilir. Kotu insanlarla tanismaman için falan olabilir. Yani anne beyni pek bilemeyiz :)

• Peki ne yapsam ikna ederim

• annene güzelce uygun bir dille anlat istediğini eminim ki kabul eder birazcıkta yag cek tamamdır ;)

0|0
    0|0
    • Neler yaptim yag asamasini coktan gectik hatta. yemek bile yaptim bu yeteneksiz halimle:)

• otur agla niye beni göndermiyonuzdiye o zaman kabul etcektir artık yapcak bişey kalmamış :D

• Abimi motor konusunda ikna edemedi ya bana gucu yetince boyle oluyo korkuyomus bisey olur diye:(

Yükleniyor...