Vücut çalışanlar kimler?

selamlar ks üyeleri kimler vücut çalışıyor istediği vücuda kaç ayda sahip oldu neler neler yaparak sahip olabildi bunun asıl temeli azim biliyorm ama asıl olması gerekenler neler..?

Cevap VerenLere şimdiden Teşekkürlerimi sunarım.

Güncellemeler:
Kategori için özür dilerim arkdaşlar sporda olması gerekirken sağlık yapmşım bi anlık dalgınlığıma geldi.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 6 yıldır judo yapıyorum, 1.5 yıldır da ek olarak haftada 3 günlük boş zamanımda coss fit antrenmanlarına katılıyorum. gidip bbi fitness salonuna agırlık calısmak bana cok gereksiz ve verimsiz geliyor.

sadece cross fit le dahi 6 ayda agırlık calısarak ek besin alarak yapıcagın vucudu, 2 ayda yaparrsın. çünkü sadece izole kas calısması değil, kondisyon, dayanıklılık, patlayıcı kuvvet, patlayıcı hızın artıyor. bench press de 150 kilo basan birisine gidip 30 şınav 30 squat 30 barrfix 30 lunge yap de yada 5 dakika boyunca durmaksızın burpee yap de, daha çeyregini tamamlayamaz. Fitness salonuna gidip agırllık calısmak cok gereksiz. günümüzde basta profesyonel dövüşçüler ve film yıldızları dahi olmak üzere bir cok sporcu cross fite ve hipertrofi antrenmanlarına yonelmiş durumda.aynı anda vucudun bütün kas guruplarını calıstırıp ve ek olarak aynı anda dayanıklılıgını gücünü ve çevikligini arttıran tek program türü bu. istanbulda 2 tane yer var. biri benim gittigim crossfit34 digeri ise bujin fight klup.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır ooo ...

0|0
    0|0
  • vücut çalışamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evde kendi dumbellerim var 20 şer kilo ve 10 ar kilodan.

Programımı kendim yaptım , haftanın 4 günü minimum 45şer dakika çalışıyorum.

Pazartesi - salı : Şınavın çeşitli hareketleri + mekik+ dumbell ile göğüs ve kol egzersizi.

Çarşamba - Off

Perşembe - Cuma : Şınavın çeşitli hareketleri + barfiks + mekik , dumbell ile arka kol , omuz,sırt egzersizi.

Bacaklarıda cumartesi-pazar yokuş yukarı çıkarak ve bazı hareketler yaparak tamamlıyorum.İstediğim vücudun şeklini tamamlamak üzereyim ve hafiften şişirmek üzereyim :)

Ben o kadar aşırı vücut yapmayacam sadece estetik görüntü olsun yeter :)

0|1
    0|0
  • 8 yıldır eşşek gibi calısıorum müsabıkım yarısmacıyım 2 kerede milli takımda yarıstım yasım genc olması avantaj ilerde türkiye adına güzelişler yapacagım

0|0
    0|0
  • ozel olarak ayrica bir body building programim yok. insanity workout ve extreme planche yeterli oluyor sabahlari klasik kadiyo+lifting calismama ek olarak. kucuklugumden beri spor da yaptigimdan boyumun uzamasi tamamlandiginda 20 den sonra istedigim vucuda sahiptim hep.

0|0
    0|0
    • 1,69 um 170 olmam için body yapmayı bırakmammı gerek ne yapmalıyım kardeş bi bilgin varmı

• anlayan bilen degil :) seni bilene danismalisin. herkesin kas yapisi bile farklidir.

• evet kardeş de ben biraz gizemli biriyimdir pek bilmezler beni :) dediğin gibi herkesin kas yapısı farklıdır evet :)

• 3yıla yakın bir zamandır vücut geliştirme yapıyorum.bu işin temeli beslenme ve düzenli uyku.eğer yeterli beslenip düzenli bir hayat yaşamazsan yptığın sporunda bir anlamı kalmıyor boşa hamallık oluyor

0|0
    0|0
  • evde çalışıyorum

0|0
    0|0
  • haftada 3 gün spor salonu. evrim geçirmeyi düşünüyorum:) 1 sene veya 1.5 sene sonra kavusurum diye umut ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...