Cezayir milli takımı hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Az Önce Biten Karşılaşmada Almanya'ya 2-1 Yenilerek Dünya Kupası'na Veda Eden Cezayir Milli Takımı Hakkındaki Düşünceleriniz Nedir?

"Bence Iyi Mücadele Ettiler, Helal Olsun.."

Güncellemeler:
Cezayir'in 2014 Dünya Kupası Serüveni:

Belçika 2-1 Cezayir , Güney Kore 2-4 Cezayir , Cezayir 1-1 Rusya , Almanya 2-1 Cezayir..

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Harika oynadılar ama karşılarında "Panzerler" vardı.. Dediğin gibi iyi mücadele ettiler helal olsun yapacak da fazla bişey yoktu.. O son dakikada attıkları golü 10 dakika önce atabilselerdi daha farklı olucaktı ama olmadı..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Cezayir
    Bosna
    Kolombiya

Hepsinin gruptan çıkıp birinin yarı final oynayacağını düşünmüştüm cezayirin kura şanssızlığı ki çok iyi oynadılar kolombiya şampiyonluk favorim artık

0|1
    0|0
  • evet mücadele güzel oldu iyi bir maç ama ben her zaman sonuca bakarım :)

0|1
    0|0
  • Almanyanın bu kadar zorlanacağını tahmin bile etmemiştim. Gerçekten mükemmele yakın oynadılar tebrikler cezayir. ;)) Almanya yerine fransa çıksa nasıl oynarlardı acaba fransanın meşhur cezyir sokykırımı düşnlürse...

0|1
    0|0
  • çok üzüldüm yenilmesine

0|1
    0|0
  • Adamlar tarih yazdı ya bugün

0|1
    0|0
  • Yazık oldu... çok istedim tur atlasın ama olmadı

0|1
    0|0
  • İyi oynadılar, oynadılar da bir de gol atmayı becerebilseler. Son saniyelerde gol atmakla olmuyo bu işler..

0|0
    0|0
  • Halilodzic bu sene Trabzon da o yüzden ve müslüman oldukları için destekledim onları fakat malesef elendiler. bu arada vatan haini mesuttan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Handikap 1 oynadım kuponumu yatırdı Almanya...

0|0
    0|0
  • Öncelikle ben bir ateistim. Bunu belirtmemin sebebi de şu olucak ; söylentilere göre bu adamlar oruçlu sahaya çıkmış. Helal olsun ne diyeyim. Ne kadar inançsız olsam da duygulanmamak elde değil bu verilen mücadeleye.

0|1
    0|0
Yükleniyor...