Londra 2012 Women Volleyball...

arkadaşlar selam, bnce londrada son yılların en heyecanlı bayan voleybol maçlarını işlicez bu yaz..küba, polonya, hollanda, almanya gibi takımlar vize alamadılar, japonya gibi bi dünya devide yrn kaybederse gelemicek...milli takımımızın madalya için çok ciddi şansı olduğunu düşünüorum..amerika, brezilya, italya ve çin ile birlikde bnce 5 şampiyonluk adayından biriyiz..görüşlerinizi alıyım...

Güncellemeler:
not: japonya da ucuucuna vize alan son takım oldu...çin tayipiyi averajla gectiler..kötü oldu bizim için..

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Cok iyi bir jenerasyonumuz var o kendi evimzde avrupa sampiyonu oldugumuz kadrodan daha iyiyiz

0|0
    0|0
    • 2.olmuştuk, sampiyon diil...

• 1. opsiyon olmuş abi, belli olmuş gruplar..çok çok zor gruba düştük, elinle koysan bu kdr zor olamazdı..

• evet zor oldu ama bu gruptan çıkarsak madalya için güvenimiz yerine gelir uzakdoğu takımlarından hep çekiniyorum ben brezilyaya karşı mı daha iyi oynarız diyorum ama valla hepsi zor:)

Kızlar Ne Diyor 3

• belkı olabılır

0|0
    0|0
  • olimpiyat ... 222

0|0
    0|0
  • 2022 londra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• brezilya altın

abd gümüş

çin veya italyada bronz madalyayı alır, türkiye hiç birşey yapamadan döner, şansına çıktılar zaten

0|0
    0|0
    • bncede abd altın, italya gümüş alcak..brezilya,çin ve bizim sansımız esit gibi 3.lük için..olurmu sansına cıktılar herkesi yendik be..polonyası, rusyası, almanyası...italya haric bütün avrupayı yendik ki amerika dışında bu takımlardan daha kuvvetli diyebilicegimiz baska takımda yok...

• yedek voleybolcumuz geniş kadromuz olmadı . eda sakat sanırım. abd maçına çıkacağız derli toplu bir takıma karşı oynamak zor olacak . hiç yenilmediler

0|0
    0|0
    • sedayla eda eksik bitek...gayet geniş rotasyonumuz var..büşrada nerimanda gayet güsel katkıı veriolar..grup çok zor oldu yanlız..bu grubun 5.si bile karsı grubun liderini elerdi bnce..umarım 2 set almak yeterli olur yrn..yoksa yenme sansımız az tabi amerikayı..gerci garantilediler..bugün arjantin ve avustralyanın galibiyetlerinden sonra yrn bizde yenebiliriz..hatta şu an sırbistanda en büyük sam.luk adayı brezilya ile 2-2 berabere gidio..olmicak iş diil yani..

• ilk üçe kesin gireriz bence...

0|0
    0|0
  • aynen, asrın fırsatı bence de.

0|0
    0|0
  • ilk 3 diyorum ben

0|0
    0|0
  • inşallah alacaz o kupayı :DDDD

0|0
    0|0