Body ile ilgilenen arkadaşlar bir baksın?

Kardeşlerim ben vücut geliştirmek istiyorum.7.5 kg çift dambılım var barfix cekmeye yerımde var. Ama bir programım yok bir program atabılırmısınız bana? ve bide arkadaslar hergün et yıyemem o kadar dururum yok bide bir beslenme programı atarsanız cokk teşekkür eder en iyi cevap secerim simdiden teşekkür ederım...

boy:1.72
kilo:58

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bu işde %50 beslenme %30 dinlenme %20 çalişmadir Her gün et yemesen bile Tavuk yiyebilirsin Tavuk ete göre daha ucuz ve 100 gr tavuk göğüsünde 25 30 arası gr protein var 58 kilosun öncelikle biraz kilo alman lazim karbonhidrat ağırlıklı beslen makarna pirin bulgur pilavi kuru fasulye gibi besinlerle biraz kilonu arttir yağlı yiyeceklerden uzak dur cips olsun cola olsun abur cuburlardanda uzak dur Süt ve süt ürünleri tüket sabah kahvaltisini mutlaka yap sabah kahvaltisinda peynir yemeye dikkat et kaşar olsun lor peyniri olsun köy peyniri olsun her türlü peynirde protein ve kalsiyum var tüket onlari ögle yemeğinde hafif birşeyler yiyebilirsin ton balığı pilav veya makarna yoğurt gibi aksama doğru örnek pilav tavuk yanına yoğurt bunları yedikten 1 saat sonra yiyebilme imkanın varsa fındık fıstık badem at ağzina 3-5 tane gece en fazla 1 gibi yatakta ol sabah en fazla 9 da yataktan çik hareketleri ne kadar cok yapsam okadar cok kas yaparim gibi bir mantik söz konusu değildir ne kadar doğru ve ne kadar zorlanacak şekilde ağirlik kaldirirsan kasa okadar etki yaparsin her geçen gün yaptıgın hareketlerin sayısına 1 ekliyerek çoğalt Öncelikle yediğin şeyler Yumurta Peynir süt Tavuk et fasulye fındık fıstık badem makarna brokoli ıspanak olsun bu yemekler bire bir Body ile ilgilidir

0|0
    0|0
    • Başından böyle bir anlatım bekledim kardeşim ve istediğim cevabıda aldım sana çok teşekkür ederim, bide bana bir program ayarlayabılırmısın ağırlık calısması için :)

• adamsın kardeşşş :) eywallah

• Eyvallah sağolasin:) başarilar

Kızlar Ne Diyor 1

• power body shaper al, cok uygun, ve yumurta beyazi ic ve magnezyum al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Uzmantv yaz googleye o siteden bulursun aradıgını..

0|0
    0|0
  • spor salonuna yazıl derim evde çok zor olur.

0|0
    0|0
    • dostum durumum olsa nıye yazılmıyım

• anladım. o zaman barfiks mekik falan devam et. dumbellarla belli bir yere kadar çalışabilirsin ama bir zaman sonra hafif gelir.

Yükleniyor...