Bazılarına göre her şey para mı; ya da çevresinde paragöz olan var mı?

arkadaslar ben aileden maddi durumu iyi.saygı sevginin içinde büyüdüm.çok sukur maddi olarakta zorluk cekmedk.babam hep sunu söyler.nolursa olsun bi erkegn eline bakmayın baskasının eline bakmayın derdiler.büyüdüm bunu anladım.ilişkilerim oldu.varlıklı insanlardı.ama şöyle bsy varki erkekler tarafndan hep bu konuda artılandım.şu anki erkek arkadasım,avm'ye gttiğimde yada bişeyler lazım oldgnda cıktmda hep derki ben alıcm lütfen nolur.yalvarır.ama ben yapamıyorum.baskasından yararlanamam benim bana yeter kimseye ihtiycm yok diyorum.ben herkesmiyim diyor.ben istemem bugun yarın ayrıldıgımda arkamdan desinki benden para yedi yada paragözmüş desin istemem.kntrlu hat kullanıyorum bugun illa faturalı hat acıcam sana diyor kendi adıma.kullan rahat rahat dedi.ama bu ısrarının uzerıne cok gittim ben böyle rahatım dedm.yapmak istemyrm böyle bsyi.deniyormu napıor bilmyrm..

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• erkek sonucta şimdi bu tek snn basına gelmio biz ne kadar hayır istemiyoruz desekte onşar illa ödemek istio hesabı ve bşzş sahiplendikleri için bu tür davranıslar sergiliyolar ama tabikide herzmn kabul etmemek lazım bnde snn gbi hep red ediyorum anca sabrımın tastığı yerde tamam kahretsin öde rahatla sus diyorum

1|1
    0|0
    • ya yemektr içmektr sudur budur ödesin ama..bana kıyaft takı faturalı hat falan istemem..uzak duruyrm snucta yarın nolcgmz belli değil.parada vermek istyr.ben alamam ya nasıl bogazmdan gecer:( bıkac arkadasmda sen ne safsın alsana be diolar

• tesekkurlerr..

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• erkek almalı tabi bir şeyler yapma k istiyor bazı şeylere para vermesini karşı çıkma erketir yapacak yoks aezilir bunda korkuyor biz tarafında ezilmekten:) zor durumda olursa evlenirsen öyle bir erkekse evlenince sen kendi paranla ailene yardımcı olursun .

1|1
    0|0
    • ya benm param bana yetyr sagolsun..maddi yönümü pek bilmyr ama sanki hc yokmus gibi davranyr.buda sosyal cevremden kaynaklanyr sanırım hc gezıp tozmyrm ondan o da maddi yönden cıkmadgmı sanyr.ama daha ailemi yasantımı pek blmyr bide 6 aylık bi ilşki

• haklısın gizli kaçamak ilişkilerde genelde saklanan sırlar vardır dikkat et belkide beini sandığından iyi tanıyordur yada başka ilişkileri vardır kim bilir .genelde erkekler onu aldın bunu aldın demez vermekten mutlu olur kadından almayı sevmezler konuşan bunu lafını yapana nbiz erkekler erkek meiyoruz başka adı var öylelerini ama neyse senzeki bir kadına benziyorsun kafandakileri doğrulatmaya çalışıyorsun kendine güven olacağına varır herşey :)

• süperr tanımladın..şu an yazdıklarnın yarısını düşündm..baska ilşkileri var derken süphelendgm bsyler var zaten..anlatmaması beni kmseye yada ailesine..ailesine hc yanstmz zaten.arkdslrıda yanındayken benmle normal arkdsymıs gibi konusuyr hatta sonuna eyvallah falan dyr:) senin böyle bi kız arkdsn olsydı ısrar etsydn bsyleri almasnda yada paranı ona harcamak istesydn .reddetseydi gercektn araya mesafemı gırerdı :S alttaki arkadasımız öyle yazmısta :S ama gecegi bu ilşki için cokta olumlu düşnmyrm

• zaten ödemiyorsa hesabı sorun vardır ama faturalı hat aldırması tuhaf insan istediği şekilde alır hattı

artı eğer olduda ayrıldınız eğerki benim paramı yedi derse o onun karekteri ama olduda oyle bir şey derse alırsın masrafları toplarsın bi cafede iki mislini masaya koyarsın olur biter

1|0
    0|0
    • ya blmyrm..kafam cok karısık.. sen bi kıza bsy alıcm dersen ısrar edersn.kızda almıyrm hcbsy istemyrm diosa . gercektn mesafelimi olur o ilşki..ya benm baskasının parasına esyasına ihtycm yk istemyrm ki..

• hahha ben sana özelden yazcm:)

• herşey parayla ölçülmez,sevği ve sağlık hiç ölçülemez,

0|0
    0|0
  • para için g*tünü s*ktirenler var o derece işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• valla bir ilişki yaşanıyorsa ayrı ve gayrının olmaması gerektiğini düşünüyorum..sen böyle yaparak araya mesafe sokuyorsun..karşındaki kişiyi arkadaşından da öteye koyuyorsun..zaten şu da var eğer karşındaki kişinin kalbi pisse sen bunları bu kadar detaylı olarak düşünsen bile o kişi çamur atmak isterse yine sana çamur atar..bence almak istiyorsa izin vermelisin , sende fazla mesafelisin bu takdir edilecek bir yön değil ilişki de bana göre...

1|1
    0|0
    • hmm.. ama napim cok utanyrm yapmam ki böyle bsy:( benm durumum zaten cok ıyı ondan almak benı sevdnrmz mutlu etmz... napimm?

• sagol tavsylern için:)

• rica ederim :)

Yükleniyor...