Biri facebook unuzu çalsa ne yaparsınız?

Günümüzün hayatını geçirme sitesi olan, çok sevgili facebook unuzu çalsalar ve çok abuk sabuk paylaşımlar yapsalar ne yaparsınız?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Başka bir profil açarak eski profilde ekli olan arkadaşlarıma durumu izah eden mesaj gönderirdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aman biri çalsada kurtulsak.

0|0
    0|0
  • Off yine facebook şu siteden nefret ediyorum.. insanların hayatlarını yıkan insanların özeline giren site...

0|0
    0|0
  • Kimlik avı kapsamına giren bir suçtur.Ayrıca bir insan şifresini kaybedecek kadar kendini bilmiyorsa bunun önüne geçilemez.O zaman cüzdanınıda kaybeder kendinide

0|0
    0|0
  • bende geri ondan çalardım

0|0
    0|0
  • Küfür ederim en ağırından.

0|0
    0|0
  • alsın nolucak tapulu olmayan bişey sonuçta :))

0|0
    0|0
  • Şikayet edebilirsin facebook yönetimine...

0|0
    0|0
  • telefonum ve kimligimle geri alirdim

0|0
    0|0
    • o nasıl oluyor

• ne ipliği senın ipliğin mi var :)))

• iplik dukkanim varr :D

• çokta bili bili der geçerim aglayıp gözdenmi olalım

0|0
    0|0
    • ne demek istıyorsunuz ?

sanırım benım böyle bır sey yaptığımı düşündünüz :))))))

ağla ağla ama bu kadar saçma düşücenle yorum yapabıldığıne

• tabıkı değil ,ama sizin adınıza uygun olmayan paylaşımlar yaparsa rahatsız olmazmısnız

• hımm...orasını hiç düşünmemiştim :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Yiğenimimin çalınmıştı tüm arkadaşlarından kendisini şikayet edip kapattırmalını istedi ama çalan kişi bir paylaşım yapmıyordu :)

0|0
    0|0
  • yeni bi hesap alıp, bütün arkadaşlarımı ekler ve durumdan haberdar ederdim. Herkesin başına gelebilir telaş etme zaten paylaşımlardan anlaşılır senin olmadığın.

0|0
    0|0
  • ulaşabildiğim tüm arkadaşlarıma ulaşıp hesabımın çalındığı ihbarını yapmalarını isterdim. listemde eski dekanım bile kayıtlı aman diyeyim, sonra onlara anlatmaya çalışmak daha da mesele olur...

0|0
    0|0
Yükleniyor...