Bir spor var aklimda. Kick Boks. Sizce güzel bir spor mu?

Bir spor var aklimda. Kick Boks. Sizce güzel bir spor mu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kizlarq dovus sporlarini yakistiriyorum ama tekvandoyu tavsiye ederim. Fiziksel olarak daha esnek oldugunuz icin ayak hareketlerinin daha teknige dayali oldugu tekvando daha cok yakisir. Tekvando bilen kizlar, ayaklarini adeta bir silah gibi kullanabilirler ve cinsiyet ayirmaksizin cogu kisiyi yenebilirler.

0|1
    0|0
    • Çol teşekkur ederim.

• Bence bu sporda cinsiyet ayriminin olmadiginin gostergesi :)

• Kesinlikle yok. Kiz haliyle tek tekmede gunlerce yuruyemeyecek hale getirmisti beji dusun :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bayan oldugun icin tavsiye etmem. bacak acma var tam , y. anlama bekaret zari icinde riskli midene vurarak arka arkaya 7-8 metre geri gidiyon yumruklardan darbeye alis diye nefes tutmani ayarlamayassan yigilir kalirsin. bence antremanlarini netten ya da kursuna gidip izle. sonra karar ver.

0|0
    0|0
    • Haklisin. Tekvando uygun olur mu peki?

• Kick box 8 ay yaptim sokak dovusu. tekvando guzel bacak acma cogunda var sen yapmayiverirsin. netten bayan dovusculer tekvadocular ve yorumlari yaz oku izle video en iyi secim boyle olacak.

• Amacın gerçekten dövmekse önerebileceğim tek spor dalı bokstur, kick boks değil.

0|0
    0|0
    • Amacim sadece o degil. Bir zor bir sporla ugrasmak istiyorum. Tennis olsun voleybol bana cok sade geliyor. Kick Boks yerine tekvando dusunuyorum suanda

• Tesekkur ederim

• rica ederim..

• fisiksel olarak sıkılaşmak ve kendini savunmayı öğrenmek için kicboks ama müsabakaları tavsiye etmem.
    Müsabakalarda kariyer peşindeysen karate hafif bir spordur tavsiyemdir ya da esnek biriysen taekwondo da eğlencelidir

0|0
    0|0
  • kick boks yaparsan taş gibi olursun

0|0
    0|0
  • kick boks çok güzel bir spor :)

0|0
    0|0
  • Valla bence tenis ya da daha farkli spor sec cok sert bir spor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...