Her sabah su böreği yemek kilo aldırır mı?

Yemeyeceğim diyorum, yine dayanamıyorum. Sizce su böreği kilo aldırır mı?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• katmerlisinden hem de:) arada simitle idare etmeye çalış evde kahvaltı yapamıyorsan...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yarım tepsi falan yemiyorsan yapmaz bende her sabah yerdim bi ara yapmıyordu bişey sabah kahvaltıda ne kadar yediğin çok önemli olmuyor (en azından benim için öyle )

0|0
    0|0
  • .öt+göbek kombosu yapar.

1|1
    0|0
    • yemiyim o zaman. bak yine götürdüm yarım tepsi.

• sana da yediricem

• (sabahları bir iki dilim yersen yakarsın, komboya geçiş yapmaz diye düşünüyorum.)

kud...uk gibi bi porsiyonu yakın zamanda talep ediyorum o zaman, acısı çıkmalı bunun artık.

• 1 tane yiyorsan sorun yok..ne demişler kahvaltıyı krallar gibi akşam yemeğini fakirler gibi yap...yediğini tüm gün yakma şansın var

0|0
    0|0
  • eger yarısı benımse hayır asla aldırmaz eger tek başına tıkınıyosan evet çok zararlı kesınlıkle yeme ara vermelısın mıde bı sure sonra ona alısır surek yemek durumda kalırsın

0|0
    1|0
  • Sabahtan kastın 8-9 gibiyse pek etki yapacağını sanmıyorum. Ama sendeki alışkanlık olmuş bence bırakmalısın.

0|0
    1|0
  • ee herılt yanii, her sabah su böreği mi yenir bi zamandan sonra bayar bence..

0|0
    0|0
  • tabiki aldırır her sabah yeme bari

0|0
    0|0
  • yapar tabi. Yesen bile 1 taneden fazla yeme.

0|0
    0|0
  • ye yaa . Ne olucak

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sonuçta yağlı bir unlu mamul; doğal olarak kilo aldırır. Sabahları biraz daha hafif şeyler tercih etmelisin.

0|1
    0|0
  • valla yediğini yakıyorsan sorun yok. Güzel de olur bak canım istedi şimdi. Hani hareketsiz bir hayatın varsa, diğer ögünlerdeki kalorilerden kesersen daha az kilo alırsın ama en iyisi düzenli egzersizli bir hayat tarzına geçmek, sona sabaha su böreği, öğlene iskender yesen bişey olmaz :D ya acıktım pfffffff

0|0
    0|0
  • dostum hem yerken hemde spor yapmayı denesen daha güzel olmazmı dengelersin :) ve çok yiyorsun yarım tepsi ne demek günde 2-3 tane yesen yeterli öyle alıştır kendini

0|0
    0|0
  • kesin aldirir

1|0
    0|0
    • tekrar okuyunca aklima geldi de, yahu ben su boregi yiyeli 5-6 yil rahat olmustur sen her sabah diyorsun :S vuuu

• tabi ki aldırı.rdirekt kalori yüklüyorsun...hem de en yüklüsünden

0|0
    0|0
  • Her türlü hamur işi aldırır

0|0
    0|0
Yükleniyor...