Bu kadar kas nasıl duruyor ve yaparsam kilo alır mıyım?

Arkadaşlar kadınlarda www.google.com.tr/search bu kadar kas nasıl gözüküyo sizce kötü mü bu kadar kası yaparsam zayıfladıktan sonra daha kilo alır mıyım?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• www.google.com.tr/search erkekler genelde bu tür vucut yapısı olan kızları begenir yani balık et taribini bu tür kadınlar için kullanırlar 34 beden 0 diye tabir edilirken 36 beden bir kadın çoğu erkeğin tercihidir

0|0
    0|0
    • bu çok abartılı kas bence

• bence değil çoğu erkekde beğenir zaten bu tip bir kadını mesela rihanna resimdeki kadınla rihannanın bir vucut ölçülerinde benzerlik var bence ideal kadın erkekler arasında hatun :)

Erkekler Ne Diyor 15

• tas gıbı kadın derler ya aynısı hosuma gıttı guzel her sey dort dortluk olur bu gıbı vucuda sahıp olan kısılerle

0|0
    0|0
    • yani kas yaparsam itici görünmez diyosun

• nıye ıtıcı olacaksın kı çogu kısı ıçın çok çekıcı olacaksın tas gıbı bır vucudun olacak ve saglıklı olacaksın. benım ıcın ıdeal vucut

• Bu kadarı fazla ya. Karın düz olacak. Çok hafif kas belli olabilir o kadarı güzel duruyo. Şimdi bu hatun taş gibi olabilir ama herkese gitmez yani bu kadar kas

0|0
    0|0
  • Benim hoşuma gitti.
    Sürekli çalışmadığın taktirde koruyamazsın kasları

0|0
    0|0
  • sen jen selter yaz fitnes ve body farklı sporlardıar fitness la uğraş 7-8 seneni ver güzel bir vucuda ulaşırsın ama full disiplin lazım.

0|0
    0|0
  • kötü çok kötü hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Linkteki düzenli antreman yapıp düzenli beslenmiş. Diğer parça parça olanlar, farklı sınıf. Onlardan olma zaten. Hem ileriye dönük sağlık riski, hemde iticiliği yüzünden..

Spor dolu sağlıklı günler

0|0
    0|0
  • SExi duruyor

0|0
    0|0
  • bunun bir tık aşağısı olsa tadından yenmez. ama bu da kötü değil güzel

0|0
    0|0
    • bunun bir tık aşağısnı yaparsam kilo alır mıyım peki? kilo almamak için yapıcam ben :D

• ya şimdi diyet yapmaya çalışıyorum ama geri alacağımı düşündükçe kötü oluyorum en azından kas yaparsam daha kilo almam diye bu yola mı başvursam acaba diyom :)

• kas kütlen artarsa kilo da alırsın belli bir miktar. ama şöyle bir şey var kadınlarda kas olayı çok çok emek ister erkeklerdeki gibi kolay olmaz kas yapımı. dediğim gibi göbeğin varsa hafif de olsa bu hale geldiğinde kilo almazsın merak etme :)

• haa daha zayıflıcan da böyle kas yapacan faaln :/ ama cok fit bir beden. severim

0|0
    0|0
  • sarıldıgımda erkege sarılıyomus gıbı hıssederım :D

0|0
    0|0
  • kadına kas yakışmıyor

kadın çiçektir kopartıp atacaksın

0|0
    0|0
  • İtici

0|0
    0|0
  • Çok fazla ya böyle kadın mi olur arkadaşım

0|0
    0|0
  • Bu kadarı fazla bir kadın için. Kadınların hatları daha yuvarlak olmalı erkekler gibi düz değil

0|0
    0|0
  • Seksi oluyorsunuz kas yapinca ama kesinlikle tercih edilesi degil. Spor yapip simsiki vucut yapmis kiz daha cekici gelir. Kas cikmasin yani sikilassin ama duz dursun. Ayrica kasli kizlar, erkekleri cok rahat dovuyor yani ben cok dayak yerim oyle sevgilim olursa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence kas yapma kadınlar kas yapmamalı hatta kadın hanım hanımcık olucak bence ne bileyim bana itici geliyor

0|0
    0|0
  • Çok abartılı bence kadından çok erkeklere yakışıyor kas

0|0
    0|0
  • ititici geldi bana erkekler genelde yuvarlak hatlı kadınları beğeniyorlar balım

0|0
    0|0
    • yuvarlak hat nasıl oluyor :D

• yoo kas yaptıktan sonra devamlı gene spor mu yapmak gerekiyor

• e heralde balım salarsın yoksa

• İnsanlıktan çıkmaya hiç gerek yok bence ^-^

0|0
    0|0
Yükleniyor...