Gobegim katlaniyor gobek sarkmasi mi? Yardim?

Yarim seneden beri spor yapiyorum. Arada kilo aldim verdim her neyse vucudum hic sIkIlasmadi.
52-53 kilo arasindayim boyum 160. Ayakta dururken gobegim kotu durmuyor zayif duruyorum fakat gobek yanlarimdan felaket rahatsiz oluyorum. Gobek yanlarimi tutup cekebiliyorum ve onlari cekince bacaklarim daha duz duruyor. Ayrica otururken gobegim 3 kat oluyor sanki 55-60 kiloymusum gibi. O etleride baya cekebiliyorum. ya da egildigim zaman gobegim asagiya dogru bakiyor yani sarkiyo ( kasvekuvvet. com/deri-sarkmasi. html bu adrse lutfen girip bakin resim var ayni oyle oluyo gobegim daha iyi anlamaniz icin) Gobegimi sIkInca kavun kabugunun gorunumu ortaya cikiyor :( simdi gobegimde yaglanma mi var yoksa midem mi bos bilmiyorum. arkadaslar bu vucudun duzelecegine bazen hic inancim kalmiyor yardimlariniza ihtiyacim var henuz 20 yasindayim ameliyat falan olmam gerektigini dusunuyorum hep herkes sporla duzelir diyor ama inancim yok :(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Takmaa kadin dedigin etli butlu olur accik ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Saçmalama, yaşın daha çok genç. Daha bilmediğin öyle sporlar varki henüz yapmadığın. Onları yapmaya başlayınca emin ol birşeyin kalmaz.

0|0
    0|0
  • Basketbol oyna boyun uzasin duzelir kesin cozum bndede aynisi vardi basketbol oynayarak duzeldi şu an boyum 1.92 :)

0|0
    0|0
  • yuh sana tuh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...