Baba çocuğuna, intihar etse 1 gün ağlarım 2 gün ağlarım sonra geçer demis

bi arkadaşın başına gelmişti size sormak istedik sizin fikriniz nedir ne düşünüyosunz

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes unutur.!

Çünkü ALLAH öyle bir fıtrat vermiş ki insanoğluna,unutmaz o hayat yaşanmaz bir hal alır.İnsanın önbeyin sinirleri,zamanla bilgileri revizyon ederler.Eski bilgileri rafa,yeni bilgileri ve olayları alırlar.

Bu böyle ki,biz kötü bir ola yaşadık.Çok yakınımız vefat etti,trafik kazası geçirdi ALLAH korusun tabi kide, önbeyin sinirleri o an çok hassas.Artık hayat size göre yaşanmaz bir hal aır...Bu bir hafta felan sürer veya aylar.

Ondan sonra yavaş yavaş unutmaya başlarsınız.Eğer böyle olmasaydı insan yaşamazdı.Herkes o an intihar ederdi.

Yukarıda sorunun başlığında 1 gün 2 gün örnek verilmiş..Bu hafta olmaz,başka ay olmaz ama ileride onu unuturum manası var...

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• dünyanın en gaddar babası da olsa, dünyanın en pislik çocuğu da olsa hiçbir baba evladı için bunu düşünmez, düşünemez... babam her zaman bana allah bizim ölümümüzü size göstersin ama sizinkini bize göstermesin der... onda vardır kesin bişey sinirli bir anına denk gelmiştir. bazen sinirlenince ne dediğimiz bilemeyiz. öyle bir andır o da... bunu yaşamayan bilemez...

0|0
    0|0
  • Bende intihar ettim,babamın gözlerindeki o çaresizlikten sonra bidaha sittin sene öyle bi aptallık yapmam.Evlat bu 2 gün sonra geçer dediğine bakma.İçten içe yer delikanlı adamı

0|0
    0|0
  • ALlah bize unutmak gibi büyük bi nimet vermiş. Hiç bir acı yok ki Unutulmasın..

yoksa nasil yaşardık..

0|0
    0|0
    • evladına denmez heralde ama mantıklı olrak

• arkadaşım bişy yapmadı durduk yere söylenen bişy bu

• Bir gaflettir söylenmiştir.. Babaya Dargınlık yapmasın derim o zman..

• lanet olsun hiç unutmuyorum birgün babamla tartıştık ve birgün şu balkondan kendimi aiağı atacağım o zaman göreceksiniz dediğimde bana lan oğlum burdan atıpta milletin başını belaya sokma git başka yerden at demişti o kadar zoruma gitmişti ki ve şuan babamla on yıldır görüşmüyorum adam olduğumu düşünüyorum ama o bunu asla göremeyecek

0|0
    0|0
    • evet insanın içine cok dokunurr arkadasımda şuan psikolojik olarak darmadağın senın durumuda cok uzuldum nasıl babalar bunlar ya :S

• dürtücü rol felan yok duygular kendisini olduğu gibi yansıtır bizler tiyatro ouncusu değiliz meslek bilgilerim profilimde yazılı üzerimden pirim yapmazsan sevinirim aksi halde bende kalbini kırmamış olurum

• bencede dürtücü sacmalamasan iyi olur burda bi konu üüzerine konusuyroz sen alaya alıyoz

• normalide öyle değilmi 1 insan öldüğü zaman en fazla 2 gün ağlarsın

ağlamakta çok mantıksız hepimiz ölcez

doğ

yasa

öl bukadar iste neden ölümü kabullenmeyip çemkirerek ağlıyolar anlamıs değilm

0|0
    0|0
    • evlat ama sonucta söylenmemese gerek bişy yabancı birinebile demessın kendı evladına diyosun

• koluna bisey batsa kafası yarılsa sabaha kadar babası kosturur ailelerin hakkı ödenmez sevmiyosa bile saygı duysun

• arkadaşımlık bi durum yok diyorum ama anlatamıyorum glb :)

• benim babam hasta olduğum zaman bile hep başımda bekler o da yaşım 20 olduğu halde..enteresan geldi :/

0|0
    0|0
    • yani bu durumu nasıl karşılıyosun

• ya dediğim gibi entresan geliyo..Allah böyle bişeyi kesinlikle kimsenin başına vermesin ama ne bileyim benim çocuğum olsa ilerde Allah korusun intihar etmesini bırak kılına zarar gelse kahrolurum

• aynen bende öyle düşünüyorumm

• ölüsü olan bir gün aglar delisi olan hergün aglar

0|0
    0|0
  • arkadasım sevgılısı yuzunden ıntıhar etti ve ailesi 2 aydır yasta

0|0
    0|0
    • 2 ayı bırak ömür boyu insanın ıcınden gitmezz evlat sonucta hangı zihnihetle annenler babalar böyle söyleyebiliyokı

• çocuk intearı çok düşünüyor. baba da onu engellemek için böyle demiş.

0|0
    0|0
  • dost acı söyler ona göre

0|0
    0|0
  • Geçer geçerde o kadar değil kötülemeyin. Ama bi anne olsa yaşarken ölür sanırım.

0|0
    0|0
  • var öyle babalar.

0|0
    0|0
  • oyle elbet gecer

0|0
    0|0
    • evlat sonucta ama gecebilir ama yüzünüde söylememesi gerek

• senın dusuncen saygı duyaarım ama senın baban skendısıne bişy olursa söylemıs sana bişy dememiş

• yoo aynisini bana da soylerdi.

Kızlar Ne Diyor 10

• Çocuğuna kızdığı için oyle soylemiştir ve babalar biraz daha gaddar olabiliyor evlatlarına bu doğru ama evlat acısını Allah kimseye yaşatmasın , oyle aylarca yıllarca geçecek acı değil bu ...

0|0
    0|0
  • Bazilari intihar edecem diyerek tehdit ediyor cok büyük bi ceza vereceklerini saniyorlar ailelerine babasi da ondan böyle demis olabilir. Olan kendisine olur aslinda. Tamam ailesi üzülür ama hayatlarina da devam etmek zorunda olduklari icin devam ederler yapacak bisey yok.

0|0
    0|0
  • laf bunlar

0|0
    0|0
  • Benim babam unutmaz.

0|0
    0|0
  • Ağlarsa ana(m) ağlar gerisi yalan ağlar ;)

1|0
    0|0
  • hep bır arkadasım derız ya. o arkds sen olmayasın?

0|0
    0|0
  • dogru demis.

0|1
    0|0
  • adam ters psikoloji yapmaya çalşmıştır belki

baba nan bu, iyi tarafından bakmak lazım

0|0
    0|0
  • çocuğuna kızmıştır ondan söylemiştir yoksa yok öyle bişi

0|0
    0|0
  • Herkes 3 gün ağlarım sonra unuturum der. Kalbinden geçenler ve gerçekler böyle değildir tabiki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...