Body antreman programım nasıl iyi verim alabilirmiyim? badiciler bağarmsnz?

P. tesi Göğüs Önkol
Salı OFF
Çarşamba Kol Bacak
Perşembe Omuz Arkakol
Cuma Sırt Önkol
C. tesi OFF
Pazar Kol Omuz

evde dambıllarım var 3-4 ayda güzel bir verim alabilirmiyim?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yani evde dambıllarla birşeyler olur ama fazla bir gelişim bekleme bence. Benim program
    Pazartesi - Göğüns - Sırt - Karın
    Salı - Cardio
    Çarşamba - Omuz - Bacak - Karın
    Perşembe - Cardio
    Cuma - Ön kol - Arka kol - Karın
    Cumartesi Pazar off oluyorum bazen cardio yapıyorum benim o anki durumuma bağlı.

Bu tarz uygulaya bilirsin. Karını her idmanın sonuna ekle bence Çarşamba-Perşembe-Cuma arasında off günün yok daha iyi verim almak için off gün koy araya. Şimdi sen lazer angelov değilsin aralıksız çalışacaksın :D Adam birde dünyanın şeyini kullanıyo.

0|0
    0|0
    • HOCAM KOL ANTREMANI HİÇ KOYMADIN NASI OLCAK BU İŞ OMUZDA YOK BANA OMUZ ARKAKOL NORMAL KOL ÖNKOL GÖĞÜS SIRT BACAKTAN OLUŞAN Bİ ANTREMAN PRORAMI YAZARSAN SEVİNİRİM YARDIMIN İÇİN SAOL

• Tabi kullandığın amino ya göre değişir. Kullanım talimatında öyle diyorsa öyledir. O dambıllar bir süre sonra sana hafif gelmeye başlıcak o zaman alman hacim programı veya süper set yaparak uygula verimini hat safaya cıkarırsın. Bu dediklerimi nette araştır.

• ok anladm saol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Dambıllari tecrubesizce kullanma yoksa benim durumuma dusersin bir ara bunlarin hepsini tek sefer de 100 tane yapiodum ayri ayri bütün kaslarim yirtildi her calismayi 8×3 seklinde hergun yaparsan verim alirsin eger 8 az ise cok yapma dambillin kilosunj artır benim gibi yakma yirtma kaslari gunlere ayrima 8×3 den her gun 10 dk aralıklarla calis ve haftasonj yapma Cok faydasını görürsün ama fazla kilon var ise ilk zayifla

0|0
    0|0
  • haftada 5 gun alırsın da cok yogun haftada 4 e ındır setlerı arttır

0|0
    0|0
Yükleniyor...