Sporcu arkadaşlar (vg) ramazanda antrenmanınızı nasil planlıyorsunuz?

Bulunduğum il gereği saat 20.30 spora başlıyorum (iftarda çok fazla yemiyorum). En geç 22.00 a kadar sürüyor. Spor sonrası protein takviyesi yapıyorum ve sahurda da mümkün olduğunca protein tüketmeye çalışıyorum. Ya siz nasıl yapıyorsunuz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben voleybol oyuncusuyum ve olduğu gibi devam ediyorum sabah ve akşam olmak üzere iki setten oluşuyor daha rahat oluyor sıcaktan dolayı ^_^

0|0
    0|0
    • Ne güzelmiş :) ramazan da sabahları enerji full oluyor (gün içinde enerjinin en fazla olduğu zaman dilimi:-)) akşamları ise serin oluyor :-)

• Spor candır hacı başka birşey demiyorum :-)

• Aynen katılıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Profesyonel Yüzücüyüm :) Antremanlar saat 3-4 gibi çok zor oluyor ama dayanılıyor ya :)

0|0
    0|0
    • Çok iyi valla :) vücudun bütün kaslarını çalıştıran bir spor yüzmek. Tabi ki çok zor olmalı. Ama spor sonrası insan kendine gelir diye düşünüyorum (bide yapana sormak lazım :-)). Bir sene sonra yüzme kursuna gidip düzenli bir yüzücü olmak istiyorum :-)

• Yazın Rusya :)

• Ne zaman nerde olacağımı iyi biliyorum diyosun yani :-) neden önden gittiğin belli oldu :-)

Erkekler Ne Diyor 2

• iftardan sonra bir yarım saat dinleniyorum
    Ardından spora gitmek üzere yola koyuluyorum. Her gittiğimde yanıma muzlu süt -susamlı çubuk kraker alıyorum. Faydası oluyor.

0|0
    0|0
    • Bunları spor sonrası tuketiyorsunuz sanırım?

• evet , spordayken tüketiyorum. eve geldiğimde tekrar birşeyler yiyorum -özellikle de meyve.

• Meyveyi bende sürekli yerdim ama bir programda çoğu meyvenin içine şeker katıyorlarmış diye duydum. Sonrası belli, azalttı. Karbonhidrat açığımı genelde lapa ve makarnadan çıkarıyorum :)

• Walla hem spor hem oruc iyimis. Bende beslenme ve zaman problemi oluyor. Spora ara veriyorum

0|0
    0|0
    • Spora ara vermem valla :-) sonra o 70 kilo oluyor 100 kilo :-D koşuşturuyoz biraz ama olsun, buna değer ;-)

• O da güzel :) insan yeter ki bişi ler yapsin, yoksa boş durmanın kimseye faydası yok dimi :-) Benimkisi fitness aslında. Yani tek derdim yağ yakmak :-) o yüzden proteini aksatmamam lazım. Ramazan sonrası kütle de küçülme olsun istemiyorum :-)

• Zayiflamak ta zor kilo almakta zor :) bendeki amac saglamlik olsun dedign gibi bos durmak is degil :) beslenme olayini cok cozemiyorum kendimde useniyorum biseyler yapmaya orda benim sikintim basliyir :)) zayflamak icin mideyi kucultmek en iyisi

Yükleniyor...