Dikişsiz (seamless) iç giyimden haberiniz var mı?

her gün görmekteyim ve gına geldi artık. kadınların bir kısmı daracık pantolonlar giymekte ancak içlerinde çamaşırın dikiş izi, pantolonun kumaşı kalın denilebilecek düzeyde olmasına rağmen, belli olmakta ve tamamen estetikten uzak bir görüntü oluşturmakta. acaba bu kişiler dikişsiz içgiyimden habersiz mi? eğer, haberleri varsa nedir bu penye dikişli don ısrarı? yani ben erkek halimde, sınırlı içgiyim alternatifine rağmen, dikişsiz giymem gereken pantolonda dikişsiz giyerken, estetik kaygılarının üst düzeyde olmasını beklediğim kadınların da bu hassasiyeti göstermesi gerekmez mi?

hoş gerçi sitemizde, beyazın içine siyah giyinen kadınlar da var ama bu, görüntü kirliliği açısından, ondan çok daha öte birşey...

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Onu ben de anlamıyorum. İnsanın dikişsiz iç çamaşırından haberi olmasa bile en azından kaba etindeki yağ miktarından haberi vardır. Nasıl bir duyguyla o kaba "kaba et", kalın kenarlı çamaşır ve dar kumaş pantolon kombinasyonu ile insan içine çıkabiliyorlar anlayabilmiş değilim. Resmen altları bezlenmiş gibi görünüyor

1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• herşeyi bu kadar kafana takma çabuk yaşlanırsın düşünmekten :)

0|4
    0|0
  • :) peki senin o dikişsiz dediğin çamaşırların kadın sağlığı açısından tehlike yarattığından haberin var mı? benim kadar çamaşır ve estetik delisi bir insanın pamuklu olup da dikişsiz çamasıra denk gelmemesi şaşırtıcı doğrusu:) tabi siz kadınlar gibi vaninal mantar denen illetle uğraşmıyorsunuz (o dediğin çamaşırlar mantara zemin hazırlıyor bebeğim)

0|1
    0|0
    • meraklı, biliyorum tabiki kasık mantarını, tabii erkeklerde böyle güzel bir isimlendirme (vajinal mantar) olmuyor:) tabii ki kadınlardaki daha ciddi bir sorun. ancak ağ kısmı pamuklu olan ürünler, naylon ve/veya polyester gibi havasızlığa ve terlemeye neden olmayan modal gibi kumaşlardan yapılmış seamless içgiyimler de var. hatta iç giyim de modal rahatlığına alışınca, inan bana bir daha pamuklu don giymek istemeyceksin:) kendimden biliyorum.

• çok iyisin:)

kimse bana bu kadar maddi fedakarlık gerektiren bir iyilikte bulunmamıştı:)

• gördüğün şey dikiş değil. sıktığı için iki taraftan pırtlıyo popo ondan. bol giyseler öyle olmaz :D

0|1
    0|0
  • evet var :D cokta rahat :D tum hemcinslerime tavsiyemdir

0|1
    0|0
  • cok dogrusun basklarini rahatsiz edecek goruntu kirliligi yasatmamaliyiz..ama insanlarin binbir turlu sorunlari var. onu dusunemio olabilirler...ben sahsen neyde rahatsam onu giyerim...ameller niyetlere goredir, kimilerii zaten belli olsun diye giyiyor...dikissizde rahat olamiorum. yokmus gibi gelioo :D o yuzden napalimm :D

0|0
    0|0
    • katie meula, senin rahatlığın sağolsun, biz görüntü kirliliğine katlanalım:) yani dikişsizde rahat olamayan ilk insan sensin heralde, saygı duyuyorum:)

• aslında senin de dediğin gibi bu sorun bir nevi refah ölçütü olabilir. çünkü, sindirim sisteminin ilk aşaması için ne yapcam diye düşünürken, son ürünün çıkacağı yerin estetiği ile fazla ilgilenmezsin:) yani yiyecek yemek derdini bile doğru dürüst çözememiş ülkede, kimse pamuklu-dikişli mi, modal-dikişsiz mi diye pek düşünmez:)) ucuzluk-rakatlık paritesinde en maksimum faydayı veren ürün seçilir:) bak sen bile, okulu bitirip,çok para kazanayım, o zaman düşünürüm diyosun:)))

• hakli oldugumu senin agzindanda duymak guzel :D haha

• Beyazın içinde siyah <3333333333333 asla beyaz ya da ten rengi giymem beyazin altina.

0|1
    0|0
  • ayanya bakmamışdır belki

0|0
    0|0
  • dikkatini çekmiş işte. Kimin ne niyetle giydiğini bilemezsin amaç budur bazılarında belki :)

0|0
    0|0
  • aceleyle çıktığımda benim de kendimi aynı yakışıksız durumda bulduğum oluyor bazen, düşüncesizlikten aslında. yoksa çekmeceleim tam da bu kıyafetler için olan boxer'lar, tangalar ve de dikişsiz çamaşırlarla dolu aslında...

0|1
    0|0
    • o zaman hepsine önyargıyla yaklaşmayayım. belki de vakti yoktur diye düşüneyim:) özellikle kırmızı/kızıl saçlılarda:)

• e hadi bakalım:)

• bazen de o kadar çok düşüncesiz davranmış vakitsizler oluyor ki, bu kadar iyiniyetli olamayabilirim:) ama en azından hayata daha pozitif bakabiliyorum artık:) çok teşekkürler pekkomik...

• Hangisi ucuzsa onu alıyoruz naparsın:))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...