Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geçme durumu söz konusu olsa Galatasaraylı taraftarlar sevinir mi?

Böyle birşey olsa Galatasaray lı taraftarlar Terimi istermi?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• heralde. 10 yıllık anlaşma yapılcak arkadaş adamı bir rahat bırakmadılar ya. valahi şu salak durum yüxünden kombine almadım heyecanım yok şu an

0|0
    0|0
    • Löw gelecek diyorlar

• Kim gelmeli o zaman

• tuchel iyi bir isimdi heyecan yarattı lucedcu olmuyo. gerets in ismi geçmiyo. Versinler hikmet karamana. insanlara şans tanısınlar biraz

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir kisim bizi satani istemeyiz der bir kisim da ne olursa olsun gelsin der

0|0
    0|0
  • Sevinmezmiyiz yahu ztn niye gönderiler noldu anlamam bir sene boşuna gitti İmparatora kapımız açık ;)

0|0
    0|0
    • Milli takıma gitti kendini kovdurdu ne vardı yani sadece kendi takımıyla uğraşsaydı

• Hem milli takımı hem kendi takımını idare rahat rahat ederdi ;) Yönetim gönerdi şahsi fikrim Milli davet geldiğinde redetmek yanlış olurdu en zor dönemlerinde ;)

• önce yönetimin degismesi lazim..

0|1
    0|0
  • Seni ne ilgilendiriyor bu?

0|0
    0|0
  • Galatasaray için sevinirim, Fatih Terim için üzülürüm..

Herifi mazlum yaptınız yav =/

0|0
    0|0
  • bakın size yemin ediyorum bir Fenerli olarak Gsli olsam fatih terim döncek deseler sevinçten havaya uçardım adamın hakkını yediler.

0|0
    0|0
  • Ünal Aysal ile anlatılan şeylerde çarpıtma var diyorlar haksızlık olduysa gelsin en azından istikrarlı oynar takım. Gelen gidiyor , bari giden de geri gelsin.

0|0
    0|0
    • Terim Galatasaray ı sattı diyor Aysal

• Tabiki ister

0|0
    0|0
  • Sevinmeyi bırak ölünür.

0|1
    0|0
  • ben fenerliyim biz sevinmeyiz şahsen roberto mancini iyi böyle kağıt yollamalar falan iyi fantazileri var kanımca :D

0|0
    0|0
    • Mancini gitti ama Löw gelse dahamı iyi olur

• Aynen ya Fenerde sadece Zico başarılı olmuş

• malesef sadece fener zicoyla iyiydi... zicoyla fener baya uçmuştu devidin alexin voleleri falan o seneler güzeldi... fatih terim galata için en iyi seçim aslında bence terimle devam etseler galatasaray için en iyisi olur

• sevinmez mi hic :DD

0|0
    0|0
  • sevinmezzzzzz

0|0
    0|0
  • HERALDE sorman hataa

0|0
    0|0
  • İmparator istenmez mi!

0|0
    0|0
  • Sevinirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevinmez mi hiç? Galatasaray'a yüreğini vermiş göz yaşı dökmüş bir teknik direktör. Harika bir adam. Ben koyu bir Galatasaray'lı olarak çok sevinirim.

0|0
    0|0
    • Öyle tabide bazı taraftarlar Terimin Galatasaray ı sattığını düşünüyor

• Göz yaşı döktü o adam, ne satması? İyi bir Galatasaraylı daima Fatih Terim'i sever. Kimse boşuna İmparator demiyor. gerçek bir Galatasaraylı o.

• 2001 yılında Galatasaray ı bırakıp fiolentinaya gitmiş

• Tabiki çok seviniriz.
    Bu takımımız açısın müthiş olur.

0|0
    0|0
  • çok sevinirim hemde :)

0|0
    0|0
  • Sanane bundan

0|1
    0|0
  • kesınlıkle sevınırım