Yürüyüş yapmak yağları kasa dönüştürür mü?

Merhaba, şu sıralar kesin olarak kilo vermeyi kafaya koymuş biri olarak çevreden duyduğum şeyler yüzünden yürüyüş yapmaktan korkar oldum. şu an 69 kiloyum yediklerime dikkat ederek ve yürüyüş yaparak kilo vermek istiyorum... bir tanıdığımın diyetisyeni kilo verirken yürüyüp spor yaparsan yağlar eriyip kas olur demiş. önce sadece yağları yakmak lazımmış. ne yapsam bilemedim. yürüyüş yapmayı da istiyorum siz ne dersiniz?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• yuzmek en etkılısıdır ıp atla yuz bısıklete bın tamamdır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• evin camlarını sil
    halılarını yıka!

0|1
    1|0
  • Kas çalışılarak yapılacak birşey, dönüşmez ama hem yürür hem kasları çalıştırma egzersizleri yaparsan olur

1|0
    0|0
  • Kasa dönüşme olmaz. Sadece yağlarını eritirsin.

1|0
    0|0
  • Dönüştürmez

1|0
    0|0
  • Yürüyüş yağlarını eritir kas olmaz. Yağlarını erittikten sonra hedeflediğinin bölgeye yönelik kas hareketleri yapacaksın bu hareketlerde internette var.

1|0
    0|0
  • yağlardan verirsin kasa dönüştürmen için egzersiz yapman gerek.

1|0
    0|0
  • yürüyüş yap sorun yok

1|0
    0|0
  • yağ kasa dönüşmez ki.

1|0
    0|0
  • şınav, mekik, barfiks falan çek bide doumble kaldır daha çabuk yağlar eriyip kas oluyor tabi onuda yapabilirsen :D

0|0
    0|0
  • Bak şimdi illaki belli miktar yağların altında kas oluşacaktır ama o kaslar oluştuktan sonra sana fazlalık olan yağları eritiyosun en azından ben böyle biliyorum yanlışım varsa düzeltin

0|0
    0|0
  • Koşarsan olur

0|0
    0|0
  • Amsterdam da kizlarin fizigi o kadar puruzsuzki ne yag ne baska bisey var. Sebebi iki tane var 1. Si duzenli seks hayati ikincisi bisiklet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yürüyüşün yapacağı kastan bir şeycikler olmaz. kas da yapmaz zaten, sıkılaştırır hafif. diyet ve egzersizi bir arada götürmelisin. spor olmadan kalori harcayamazsın zaten. istediğin kadar yediğine içtiğine dikkat et sporla desteklemedikten sonra verdiğin kiloların da bir anlamı kalmaz.

1|0
    0|0
  • Yağları kasa genelde fitness dönüştürür bence fitness'a git squat, knee ağırlıklı çalış.

1|0
    0|0
  • Tek koşu ile olmaz, şu hale gelmemek için önceden kıçınızı kaldırmayı düşenemeyecek kadar obur ve tembelsiniz. Yaz sezonu açıldı, bikini-mayoderdi ortaya çıkınca, kilo vermeye ihtiyacınız olduğunu mu hatırladınız? Tüm kış ye ye ye yat. Kadınlık, böyle olmuyor. Bira fıçıları, ip atla. Squat yap, gırtlağını kes lan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...