Fitness mı yüzme mi dostlar?

Merhaba arkadaşlar,
Tatilini bilgisayar başında çürüten biri olarak bir spor yapmanın beni hayata döndürebileceğini düşündüm. :)
Üç yıl yüzme kursuna gittim ve vücudum gayet iyi geliştiğini gözlemledim. Fitness konusunda bir bilgim yok fakat vücudumu daha iyi geliştireceğini düşünüyorum. Sizin deneyimleriniz nedir? Sizce yüzme ile devam mı edeyim yoksa fitness ile mi?
Hem yeni bir heyecan olur fitn

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Önce fitness yap sonrada yüz

0|0
    0|0
  • yüzme, yüzüyorum bende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelik yüzme ama fıtnısle desteklersen yüzmeyi kazandığın vücudunda ömür boyu gitmez çok sağlam vücudun olur

0|1
    0|0
    • Kardeşim yüzme bütün vücudu etkiliyor evet ama istediğim vücut yapısını da kazandırmadı bana, fitness + yüzme hem masraf hem efor açısından zorlar beni. Birini önerir misin sadece

• Yüzmeyi yapmışsın zaten bira fıtnıs yaptıktan sonra yüzmeye dön derim ama fıtnıs yap

• Fitness Bence Ama Fitness'tan Sonra Yüzmende İyi Çünkü Kasları Açıp Daha İyi Geliştiriyor Yüzmek 2'sini de bir arada yapabilirsen çok iyi

0|0
    0|0
    • şu an için hem masraf hem de efor açısından iki spor yapmam çok yorar beni fitness ile başlayıp ileri ki zamanlarda iki spora birden yürütebilirim sanırım

Yükleniyor...