Göbeğimi ve özellikle yanlarımı eritmek istiyorum ne önerirsiniz?

Yaz geldi güzel bir fizik için uğraşıyorum. 1.67 boyundayım kilom 61. Çok fazlam yok ama şu yanlarım beni çok rahatsız ediyor düşük bel pantolonları bıraktım hep onlar sebep oldu buna. Yüksek bel pantolon giyiyorum ve göbeğimi plastik fölye ile sarıyorum (bugün başladım buna). başka önerileriniz varmı? sadece sporda yapabilirm tabi ama ben belirli yerlerimden zayıflamak istiyorum (göbek ve yanlar) mesala bacaklarım gayet iyi...

0|1
4|5

En İyi Kız Görüşü

• şimdi ben o hareketleri göstermem lazım ama gösteremediğimden anlatıma geçiyorum canlandır

elinle duvardan destek alıp yan duruyosun(dikilir vaziyet) sağ ayağını makas hareketi 30-40 tane havara kaldırıp indiriyosun.

sonra diğer tarafına sola geçiyorsun bunlar cansimitleri içindi..

şimdi dik duruyosun 2 elini arkana bağlıyosun ayakalarını sağ-sol şekilde karnına kadar(uygun adım marş pozisyonu ama olduğun yerde) 100-200 tane yapıyosun buda popo sıkılaşsın diye

mekik çek göbek için

2 pet şişe al eline dolu kaldır indir kollar için

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• spor şart

0|1
    0|0
  • sana enerji veren abur cuburu bırak ve iyi bir diyet yap soprla öyle folyoyla molyoyla olcak iş degil yalan bir kac gr su kaybedicen eve gidince geri alıcaksın derininde elastikiyetini bozarsın su gidicek yag kalıcak kadayıf gibi olursun diyet spor diyet olmadan günde 5000 mekikde ceksen hiç bir işe yaramazz

0|0
    0|0
  • kesınlıkle yan mekık ters mekık duz bekık calısmalısın... bolgeler yanasıya calısmalısın . . . .

1|0
    0|0
    • hizli bi sekilde sonu alabilmek icin günde nekadar zaman ayirmam lazim buna acaba?

• bunu hissettigimde hep birakiyorum :) dayanmaya caliscam yaa havuza gitmek istiyorum gidemiyorum of :D

• :D:D yansın ıste zor bısı deıl yansın ıyıce super vucudu hayal et deger yanı :D

• akşamları belli bir saatten sonra yemek adına hiç birşey yememelisin , spor yapmalısın birde

0|0
    0|0
  • Ekmeği kes. Prinç plavı yeme. Bol su iç, çok yürü. Bisikletebin. Mekik çek. Sabahları elma ye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vileda sopası/sapı bulun... Omuzlarınız hizasında ensenizin arkasından tutun... Ayaklarınızı yere sıkı basın... Olduğunuz yerde belinizi 20 kez çevirin... Bunu arttırarak tekrarlayın... İyi gelecektir...

1|0
    1|0
  • Korse kullanmalısın bence

0|0
    0|0
  • mekik ve yan mekik

0|0
    0|0
Yükleniyor...