Fitness ile ilgilenenler bakarsanız? Duzenli squatın sonu nedir?

Abi ben 1 yıldır fitnessle ilgileniyorum popom acaip kuculdu. Tek artısı epey dolgunluk kaldı kill vermeme ragmen fakat ben hacim kazanmasınk istiyorum ne yapacagm bu arada basen 103 bacak 63 .

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında yapman gereken basit. İçinde protein de olan ağır bir öğünden sonra, squatı sindire sindire yapmak, kısaca kas şişireceksin. Diyelim normalde 30 Squat 3 set yapıyorsun. Ye yemeğini (Dolu dolu ve sağlıklı) 10 15 10 Şeklinde aralarında 2 dakika olacak şekilde veya daha fazla. Bu sindire sindire yaptıkların seni zorlamazsa, akşama da aynı şekilde sindire sindire yaparsın. Sindire sindireden kastım; yavaş yavaş ve hissede hissede

0|0
    0|0
    • İsin garibi cok nankor bu fitness bıraktım iki hafta o sertlik te gidiyor bellide oluyor

• Haklısın, bıraktığında bile sende oluşan kas kalıbını bozmamak gerek. Evde çok hafif de olsa kas grublarını çalıştırırsan kasların çok erimez.

Erkekler Ne Diyor 4

• squat iyidir. kalca için egzersizler var. onları deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • işte yağlar erimiş squata devam edersen daha da kaslandıran yapılar var artar yani hacmi bknz inna kalçayı büyüttü birazcık

0|0
    0|0
  • bacak benden kalın masallahh :P

0|0
    0|0
  • evlenince açılır o takmaa sen :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Squatgirl. com
    Tavsiye ederim güzel bilgiler paylaşmakta

0|0