Behzat Ç'ye dokunma! Sizce dokunulması saçma değil mi?

Arkadaşlar sıkı bir behzat ç fanı olduğumu bilen arkadaşlar var Bakan Şahin bu dizi hakkında şikayetçi saçma sapan o kadar dizi varken toplumun ahklak yapısını bozan bu diziye neden dokunmak isterler?siz ne düşünüyorsunuz

Haber detayı

Şahin, 18 Mayıs'ta TBMM 'ye gönderdiği resmi yazıda, Behzat Ç . ile ilgili İçişleri Bakanlığı'na 3 adet şikayet başvurusu yapıldığını belirterek, "Önergeye konu TV dizisi ile ilgili yapılan 3 adet şikayet başvurusu Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'na gönderilmiştir" dedi.

İlk gün toplanan 7700 imzanın ilgili kişilere bildirimi:

link

link

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaldırılsın yararlı bir dizi değil ama Kurtlar Vadisi bile hala sürüyorsa onun da kaldırılacağını hiç sanmıyorum..

1|0
    0|0
    • neden kaldırılmasını istiyorsun ki?

• cem yılmaz veya bir başkası yıkıldı yani bu tabu kısacası...

her zaman değil..dediğin dizi de dakkada bir küfür giriyor..o da itici.

• Ben de bilmiyorum ki, ona ne oluyorsa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Rezillik. Kaldırsınlar o zaman magazinlerin her türlüsünü açık seçik kadınlarıyalan yanlış haber yapan tv kanallarını. Behzat ç de dizi hayal ürünüdür diye geçiyor kurumlarla alakası yoktur diyor. Daha hala devlet sahiplenip yok bizi yansıtıyor diyor. Kaçıncı dünya ülkesi acaba burası .

Behzat Ç'ye dokunma!

0|0
    0|0
  • bu devlet alışmış kendin pohpohlayan dizilere. biraz gerçekçilik olunca tutuşuyo bi tarafları.. Behzat Ç. candır.

0|0
    0|0
  • evet bence de saçma. dizilerle uğraşacaklarına ülke meselelerine baksınlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...