Hollanda kupayı alır mı? Sizin favoriniz hangisi?

Malesef milli takımımız dünya kupasında yok. Hollanda'yı destekliyorum. Futbolları çok hoşuma gidiyor. Sizce bu sefer artık kupayı alabilirler mi

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• valla zar zor yendiler meksikayı diyeceğim ama diğer taraftan bakınca brezilya da dün şili karşısında çok zorlanmıştı, final hollanda ve brezilya arasında olursa o finalin tadından yenmez , bence ihtimal var yaniii

0|0
    0|0
    • 2010 da brezilyayı 2-1 çok rahat yenmişti portakallar yine öyle olur sanırım ama final almanyayla olursa baya zorlu geçer

• Hollanda almanya ikisinden biri alır benim favorim hollanda alcak bu sene

0|0
    0|0
  • Hayir alamazlar Meksika’yi bile zorla elediler. Bence Brezilya alir kupayi

0|0
    0|0
    • Bu ona bakmaz. Almanya da ona bakarsan Gana ile 1-1 berabere kaldı. Gana ezdi geçti Almanyayı. Klosenin şeş kaza attığı o gol olmasa 2-1 yenileceklerdi.

• Kesinlikle katılıyorum sana sütlükahve arkadaşım.
      Hollanda gibi bir takım şampiyonlar ligini hak etmiyor!
      Meksika maçında balına son dakikalarda attılar!

• @arsizbelayim. Sonuna kadar katılıyorum demişsin de Brezilyanın ıkına ıkına penaltılarda 2-0 yendiği Şiliyi Hollanda grupta 2-0 net skorla geçmişti hem de durumu garantilediğinden 1-2 yedek adam da vardı. Hollanda nasıl haketmiyor dünya kupasını da Brezilya hakediyor?

• almanyayla final oynarlar gibi almanlar alır

0|0
    0|0
  • Bu gidisle alirlar kupayi

0|0
    0|0
  • Almanya'yı tutuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hollanda kupayi alamaz o kalitede degil

0|0
    0|0
  • fifa'nın eleme aşamasını gösteren bir tablosu vardı. O tabloya göre çeyrek final, yarı final ve finalde karşılacak takımlar belli. Brezilya Kolombiya'yı eler diye düşünüyorum. Diğer yandan Almanya-Fransa çeyrek finalde karşılaşacak ve Almanya yarı finalde Brezilya'nın rakibi olup Brezilya'yı eleyecek. Finalin ilk takımı Almanya..

Diğer tarafta Arjantin-Hollanda rakiplerini eleyerek yarı finalde karşılaşır ve Hollanda Arjantin'i geçip finalde Almanya'nın rakibi olur. Ve Hollanda kazanır.

0|0
    0|0
  • Kimin alacağını bilmiyorum, ama benim de gönlüm Hollanda'dan yana. Finalde Almanya'yla karşılaşmalarını ve o trajik 1974 finalinin öcünü almalarını temenni ediyorum!

0|0
    0|0
  • alamazlar meksikayı zor yendiler kötü oynuyorlar brezilya alır gibi

0|0
    0|0
  • Almanyaaaa

0|0
    0|0
  • Kesinlikle favorim Fransa :) ve alacakta

0|0
    0|0
  • hollanda iyi top oynuyor alırlar kadrolarda sağlam