Fırsat siteleri hakkında ne düşünüyorsunuz? En son ne satın aldınız ?

Internet alisverisini daha tam oturtamamisken firsat siteleri ortaligi resmen salladi. belki de internet alisverisinin yayginlasmasina da damping yapmis oldu.. hangi sitelerden ne aldiniz? hangilerini guvenilir ve kullanisli buluyorsunuz ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Hepsiburada, gittigidiyor, vipdukkan, trendyol, markafoni, hediyedenizi, lensmarket. Şimdiye kadar buralardan alışveriş yaptım. Hiçbirinde bir problem yaşamadım. İnternetten alışveriş yapmak çok güzel

0|0
    0|0
  • yapmadım yapmk istiyorum bizimkiler izin vermiyoo :)

0|0
    0|0
  • bence oldukça güzel özellikle hepsiburada.com çok hızlılar teslim konusunda ...

0|0
    0|0
  • trendyol :tekfavorim:

0|0
    0|0
    • ben trenyolda çok şansızdım.

50 tl hediye çeki yükledikleri kadar desem?

• saka yapiosunnn.. ozur mahiyettli sana hediye ceki gonderdiler yanii.. coh iiimisss

• evet mesela ürün tedarik edemiyorlarsa da 20tl çek gönderiyorlar paranıda iade ediyorlar.

• iyi şeyler düşünüyorum.

ayakkabı aldım bir markanın.

gayet beğendim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• UcuzSepet.com adlı yeni bir site keşfettim gerçekten işlerini iyi yapıyorlar almak istediğin ürün ile ilgili arama talebi bırakıyorsun 10 dk içerisinde seni arıyorlar ve ürün ile ilgili bütün sorularınızı cevaplayarak gönül rahatlığıyla alışveriş yapmanız için elinden geleni yapan bir site.

0|0
    0|0
  • genelde seyahat ve tatil fırsatlarını takip ediyorum. en son kavala gümülcine turu aldım 79 liraya

0|0
    0|0
  • Bilgisayar ram fiyatları düşdükçe düşüyor 20 tlden gidiyor 2 gb lar alıcam bir tane

Ben en son hepsiburada dan alışveriş yaptım

0|0
    0|0
    • hepsiburada bana 2011 aralikta aldigim urunu mayis 2012 de gonderdi bilio musun :DD saka gibi. tum guvenim yikildi onlara

• Aynı gün kargoya verilen özel ürünler var onları tercih edebilirdin :)

• Trenyol, 2 adet parfüm.!

0|0
    0|0
  • Olmaz olasıcalar:) Her gün bişeyler alıyorum hemen hemen:))

0|0
    0|0
  • hıc bısı almadım ılk defa ayakkabı alıcam bakalım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...