Sneijder Hollanda milli takımında mı daha iyi oynuyor yoksa Galatasaray'da mı?

Hamza Hamzaoğlu Sneijder Hollanda milli takımında daha çok koşuyor ve daha iyi oynuyor Galatasaray da sadece top ayağına gelince oynuyor dedi bence Sneijder Galatasaray da daha iyi oynuyor ve Galatasaray ın en iyi oyuncusu siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Milli takımda daha çok koşuyor, fark bu Hamza hoca doğru söyledi ama bu ülkede doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ikısındede oynıyamıo kanks

0|0
    1|0
  • Ordada kötü gsdede gurup maçlarında gol atamadı gsde atıyor çünkü takımlar gsn dişene göre kolay

0|0
    1|0
  • her iki takımda da iyi oynuyor. bu sezon galatasarayda da iyi oynadı. geçen sezon kötüydü ama bu sezon iyiydi.

0|0
    0|0
  • Milli takimda daha iyi oynuyor. Hamza hocaya katiliyorum. Milli takimda oynagidi gibi oynasa cok farkli olur.

0|0
    0|0
  • bizde daha iyi oynuyor bence hollanda nın kac maçını izledim adamlar pek pas atmıyor sneijder a

0|0
    0|0
  • O adam tamamen ülkeyi koruma iç güdüsüle öyle dedi Snijder in bir kere galatasaraydaki göreviyle milli takımdaki görevi çok farklı. Ne yapması gerekiyosa onu yapıyor. Türkiyede oynaması bile mucize değerini bilmek lazım çamur atmak değil.

0|0
    0|0
  • Galatasarayda oynarken karşısında diyarbakırspor var trabzon var hollanda adına oynarken karşısında milli takım var. iyi oynuyor ama göze batmıyor

0|0
    0|0
  • Barcelona'daki Messi ile Arjantin'deki Messi hesabı. Snejder milli takımında daha iyi, Messi ise Barcelona'da
    Öyle de olsa ikisi de takımlarının en etkili oyuncuları sonuçta..

0|0
    0|1
  • galatasaray'da daha iyi oynuyor. ben bu maçta golden başka katkısını göremedim

0|0
    0|0
  • medya yüzünden takımdan gitçek adam :(

0|0
    0|0
  • beğenmiyorum sneijder eski sneijder değil

0|0
    0|0
  • Milli takımda

0|0
    0|0
  • hollanda milli takımında

0|0
    0|0
  • Galatasarayda daha iyi oynuyor bence son zamanlarda

0|0
    0|0
  • holandada daha güzel oynuyor

0|0
    0|0
  • GS de iyi.

0|0
    0|0
  • Ne güzel gol attı Meksika' ya...

0|0
    0|0
  • Saçmalık bence adam ikisindede gayret ediyor.

0|0
    0|0
  • Hollanda milli takımında tabiki

0|0
    0|0
  • Herkes kendi milli takımında daha istekli koşar ve oynar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ikisindede iyi değil

0|0
    1|0
  • Lan ondan bir cacık olmaz be

0|0
    1|0
  • kendi milli takımında iyi oynar oynasa oynasa panpiş

0|0
    0|0