Fitness le ugrasiyorum. Simdi biktim fitness ten. Boksla ugrassam nolur bana? Kolum cok acirmi?

Fitness le ugrasiyorum. Simdi biktim fitness ten. Boksla ugrassam nolur bana? Kolum cok acirmi?

0|0
1|26

En İyi Erkek Görüşü

• Box degil bence kick box daha iyi bir sport ama senin icin hangi sport daha iyi bunu sport academic professionallarla konusmalisin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• boksta sana vırmaya kalkan olmaz sanırım

0|0
    0|0
  • ben ikisini de uzun süre yaptım. sadece boks eğitimi alıp antrenman yapacaksan evet boks iyidir kolların ağırmaz bacakların daha çok ağıracaktır. fakat boksu adamakıllı yaparsan vücudun incelecektir omuzların biraz belirginleşir. vücudunda yapacağı değişiklikler bunlardır. fitness ile vücudunu istediğin şekle sokabilirsin. bunu da unutma.

0|0
    0|0
  • Bugün Fitness'dan bıkan yarın Boks'tan bıkar. Sen önce gerçek sporcu olmayı yani spora gönül vermeyi öğren.

1|0
    0|0
  • Biraz mantıklı düşünüldüğü zaman box üst düzey cardio antrenmanı gibi bir etki yapıyor. Fitness ile kazandığın kas kütlesini box yaparak kas kütlesinin etrafını saran yağlardan kurtulabilirsin fakat ağırlık çalışmalarını ihmal etmemeni tavsiye ediyorum çünkü kas kaybı yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Alışıyosun bir süre sonra.

1|0
    0|0
  • Fitness yapan birinin soracağı soru mu bu?

Olmaz bir şey. Zaten başlar başlamaz ringe çıkıp dovusturmuyorlar.

0|0
    0|0
  • Bulaşma kolun acımasından çok bayansın ellerin erkek eli gibi olur :)

0|1
    0|0
  • idmanları kaldıramama olasılığın var kolunda ağırmaz ama ilk zamanlar zorlanırsın

0|0
    0|0
  • Aikodo yap en güzeli boks çok ağır ve hasar alırsın

0|0
    0|0
  • niye acısın ki bisey olmaz. Ama boks ağır gelebilir ayrıca kickboks daha geniş alanları çalıştırdığı için kickboksu tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Bak Ne İstiyorsan Kesinlikle bu adama mesaj at facebookdan https:/ /www. facebook . com /meteronder birleştir bak ne istiyorsan bu adam sayesinde ben 9 kilo alıp vucudumu toparladım çok kişiyide zayıflattıgını bilirim

0|0
    0|0
  • Matematik fizik pozitif bilimle uğraş :-D

0|1
    0|0
  • muay thai ye gel =)

0|0
    0|0
    • thai box
      yani tayland boxu. kıck box un daha sert versiyonu olarak anlatayım. ama pek bir akrabalıgı yok =)
      2bin yıllık bı gecmısı var. çoğu spordan eskı...
      yumruk, tekmeler, diz ve dirsek kullanılan bı spor oldukca sert =)

• Boksu boşver yüzünün şekli değişir

0|0
    0|0
  • Box antremanları ağırdır. Gel Kickbox yap temiz. :)

0|0
    0|0
  • Fitness candir. Ama kizlarda üçgen vücudu cok hoş bulmuyorum orasi ayri bak

0|0
    0|0
  • boksla uğraşmak istiyorsan bunu sormaman lazımdı sen bırak onu incik boncuk diz

0|0
    0|0
  • Başlarda et kırığı olur 2-3 gün acır sonra normale döner. Bence uğraş boksla iyi olur :)

0|0
    0|0
  • ne alaka kick boks yapıyorum bir yerim acımadı :D

0|0
    0|0
  • Boksla uğraştimda kol ne alaka

0|0
    0|0
  • 2 yıldır fitness yapıyorum hala sıkılmadım :)
    Niye sıkıldın bakayım sen

0|0
    0|0
  • ne kadar süredir fitness yapıyorsun ve kolunun kalınlık ve inceliğine bağlı

0|0
    0|0
  • Senin gibi üyeler, lütfen uzak durun trainer lardan tam bir başbelasısınızz tammm

0|0
    0|0
  • Acımaz.

0|0
    0|0
  • offf offf :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sahte profil alıp profilindeki kızı rezil etmeye mi çalışıyorsun anlamadım:D

0|0
    1|0
Yükleniyor...