2 haftada 1,5 kilo sizce de az değil mi?

spor salonuna gidiyorum ve ekmek şeker hamur işi vs komple bıraktım. Salonda 1 aydır varım. 2 hafta önce tartıldığımda 72,7 idim. Şimdi ise 71.2..
Canım çok sıkıldı yahu o kadar yemiyorum + düzenli sporumu da yapıyorum. Neden böyle oldu?
1 ay önce 75.4 kiloyla başladım bu arada.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle kilo ölçümünde herkesin yaptığı hataları yapmadığınızdan emin olun derim

1. hergün aynı saatte ölçüm yapmak (en ideali sabah tuvalletten sonra.) akşam yemekten sonra ile sabah arasında çok fark vardır. hele benim gibi çok su içen biriyseniz kilo bile aldığınızı görürsünüz farklı zamanlarda ölçerseniz

2. aynı kıyafetlerle ölçülün üzerinizde hafif şort t-shirt varken ayrıdır uzun pamuklu eşofman telefon anahtar varken ayrı

bunları uyguluyorsanız şunu bilmek gerekiyor vücut bazen direnç gösterebiliyor belli eşikleri var vücudun onu aşamanız gerek. bunu da bıkmadan sabredip devam ederek yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Spordan sonra tartılıyorum ben. eşofman oluyor üstümde de. Devam edeceğim :) teşekkürler yorumun için

Erkekler Ne Diyor 12

• ne olacaksa şu 2 ay içinde olcak zaten pes etme yardir devam et :) birde sana tüyo vereyim sabahliğin atiyorum 8 de yataktan kalktin uyandın o 1 saat içinde yani 8 den 9 a kadar olan kısımda vücudun %100 daha fazla yağ oranı yakmak için elverişli birşeyler yapabliirsen yap derim o saatde git direkmen sahile koş terle eve gel duş al bir güzel kahvalti yap

0|0
    0|0
  • Sporla olunca böyle oluyor bende 3. hft 3 kilo zor verdim aclıktan ölůyorum cla diye bir yağlanmayı önleyici aldım bazen spordan önce Lcarniti içiyorum ozaman acayip yandığını Hissediyorum
    Ama sūperr kendime geldim parmağımı oynatmak istemeyen ben dūngece spor yaptığım parkta masumca oturan 16 yaşlarındaki 3 tane gence sırf dövmek icin kūfūr etdin diyerek saldıran 7 tane bisikletli
    18. 20li yaşlarındaki cocukların elinden
    Kurtardım çoookk eskiden boks yapmıştım omuzlar ve kollar şekillenmeye başladı çok şūkūr

0|0
    0|0
  • cok yiosun sanırım

0|0
    0|0
  • süper bişey yapıyosun haberin yok. Vucudundan yağ gidiyo onun yerine kas geliyo böylelikle sağlıklı bir iş yaparak vucudunu sıkılaştırıyosun. Diyelim ki vucuttan 3 kilo yağ gitmiştir 2 kilo kasın artmıştır sen basküle çıkınca 1 kilo vermişsin gibi görünüyordur :) sonuçta baskül sadece vudunun ağırlığını gösteriyo. Bide vucut analiz cihazıyla ölçülde farkı gör sen :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederiiim. Çok mutlu ettiniz beni:) Azimle devam edeceğim :)

• işte asıl sıkıntım o benim ya. 1 beden küçüldüm kıyafetlerde. Belim 6 cm inceldi bacağım 5 cm inceldi ama basen sadece 3 cm inceldi. Basen sıkıntım var benim :)

• bak işte demek sıkılaşıyosun kas kütlen artıyo aynı tempoda basen hareketli yapmaya devam :)

• Gayet iyisin böyle devam et vücudun yağ yakıyor. O 1 haftada 3-4 kilo verenler vücutlarından sadece su atıyorlar ve tekrar alacaklar farkında değiller. Sen yağ yakıyorsun :)

0|0
    0|0
  • bu iş sabır işi. sen bu kiloları 1 ayda almadın ki hemen versin vücut. zamanla vereceksin. yeterki azimli bir şekilde sporuna ve diyetine devam et.

0|0
    0|0
    • Bu kadar iradeli olacağımı tahmin etmemiştim. Ama devam edeceğim kesinlikle..

• sen kilo vermek için değil. sağlık için spor yap. hayatının bir parçası olsun. kilo zaten kendinden gidecektir. uzun değil. bende bu işe 3-4 yıl önce gönül verdim. sonuçlar 10 numara:)

• evet teşekkür ederim :)

• Cok duzgun bir sekilde yag yakip KAS kazaniyoraun farkinda degilsin :)
    Tebrik ederim oldukca guzel bir gidisat bu.
    İnan senin bu yaptifin kalici kilo vermek ;)

0|0
    0|0
  • Gayet sağlıklı kilo veriyorsun. Ayda en fazla 4 kilo vermek gerekiyor

0|0
    0|0
    • öyle mi ya? canım çok sıkıldı dün tartıya çıkınca salonda..
      Bu kadar az ve sağlıklı beslenmeme ragmen çok az geldi bana bu kilo..

• hiiiç sıkılmıyorum zevkle gidiyorum

• Bravo size o zaman :)

• Bence güzel. Birden verirsen birden alırsın. Az az vermek daha sağlıklı. Komik ama gerçek daha hızlı kilo vermek seksi arttıranlar var. :)

0|0
    0|0
    • anlamadım ama iyi birşey dediniz sanırım :D teşekkürler

• normaldir bence fazla zorlama

0|0
    0|0
    • umarım öyledir.. teşekkürler

• günde 500 gram veriyorum sen hesap et :D

0|0
    0|0
    • ayda 15 kilo da fazla bence..

• ben yatarken yarım saat dans edip yatıyorum. Veya bisiklet sürüyorum. Yani 1 bardaktan fazla su tüketiyorum. Yeşil çayın müptelası oldum ayrıca. Teşekkür ederiiim :D

• 1 bardağın amacı farklı aslında yoksa 10 da derdim de. dansta olur ama vücudu sıkılaştırmak için dedim diğerini aynı zamanda.

• su içerek spor yap işe yarıyor ve l carnetın gibi cla gibi ilaçlARı öneririm daha hızlı olur.

0|0
    0|0
    • ilaç kullanmak istemiyorum. Herşey sağlıklı olsun. Teşekkür ederim. Günlük 3 lt su tüketiyorum

• o zaman normal canım fazla zorlama yavaş yavaş istediğini alırsın sıkıntı yapma

• umarım, teşekkürler :))

Kızlar Ne Diyor 6

• Normal bence ya. Hızlı vermekte iyi değil. Ben 1 haftada 3 kilo veriyoru ertesi hafta 2 sini alıyorum. Hızlı verirsen hızlı alırsın.

0|0
    0|0
  • adet döneminde kilo verilmiyor oncelikle. bide sen aynısı gibi devam et takma kafana fazla ilerde birden veriyorsun az veriyorum diyip salma sakın

0|0
    0|0
    • yok kesinlikle bırakmıyorum ama ne bileyim moralim bozulmuyor değil. :)

• evet sporu asla bırakmayacağım zaten keyif te alıyorum:) teşekkürler canım

• güzel ol zaman, rica ederim :)

• az değil normal aslında

0|0
    0|0
  • Vücud tan yağ gidiyo ve kas geliyo böyle daha sağlıklı.

0|0
    0|0
  • Hangi diyeti yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • ben diyet yapmıyorum sağlıklı besleniyorum

• Diyetisyene gidersen hem sağlıklı beslenip hemde daha fazla kilo verebilirsin.

• demekki metobolizman yavas tarcin cubugu cayini dene metobolizmayi hizlandirir

0|0
    0|0
    • yeşilçay kullanıyorum ama. Kiraz sapı çayı vs. günde 2 fincan falan

• bide tarcin cayini dene istersen internette arastir bula bilirsin vucut icinde baya faydali :)

Yükleniyor...