Hasta eşinizi ya da sevgilinizi bırakır mıydınız ya da başkalarının bırakmasına sebep olur muydunuz?

Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel'in haberini okudum ve çok etkilenmiş olmalıyım ki, böyle bi soru sormak istedim...

Eşininiz, sevgiliniz hasta oldu diyelim (Allah korusun) onu bırakır mıydınız o halde? Artık sevmiyorsunuz ama vicdan yapar mıydınız ya da eşi hasta olan birine aşık oldunuz, aşık olduğunuz insanın önü yüzüstü bırakmasına izin verir miydiniz?

Dürüst olalım, merak ediyorum cevapları. Benim şahsen vicdanım, acıma duygularım aşkımın 10 kat daha önündedir.. :) Onu hiçbir şekilde bırakmadım.

Güncellemeler:
birakmazdimm *** :)

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• O haberi okumadım. Ama eğer birini sevmiyorsam zaten önceden bırakmam gerekir... Sevdiğim bir kişi benim yardımıma muhtaç hale gelirse çok üzülürüm ama onu o halde bırakıp kaçmak bana yakışmaz, insanlığa da sığmaz. Kalıp savaşma taraftarıyım ben. Allah beni bununla sınamasın aman aman, evlerden ırak...

0|0
    0|0
    • cocuklarinin annesi bide yani... ayy ne vicdansizlar var yaa, dovesim geldi :)

• ders calisiorum valla o aklima geldikce :)) ise yario

• Tamam sen yolunu bulmuşsun, kurtuluş ışığını görmüşsün ya. Hiç dert etme. Eden bulur, buluyo yani ben gördüm, oradan biliyorum :)

• sevgi hastalıkta ve sağlıkta diyerek başlayan iki cümle sonrası bırakmamaya mı sen benimsin demek canımsın demek bu kadar kolay oldu aşkım sevgilim sevgi yok oldu saçma sapan ilişkiler duygular bu kadar kolaymıydı bence hayır sana canımsın diyorsam aşkım diyorsam sadece bana gül ve bana bak senden istediğim tek şey bu mühür gözlüm derdim onu göz yaşlarımla büyütür benimle ona sarılır canımla ona can katardım terketmekten deyil terkedilmekten korkçaksın bence en azından benim için

1|0
    0|0
  • neydi?...hastalıkta ve sağlıkta...maalesef bu tv ve medyada boy gösteren insanlar ve ilişkileri hep sahte..onlar bizlere ölçüt olamazlar...ayrıca biribirlerine emek vermedikleri için terk etmeleride kolay oluyor tabiii...neydi o yaşlı adamaın,kadına verdiği ilk hediyesi range rover jeep miydi?

1|0
    0|0
  • Sevgili heleki eş demek iyi günde kötü günde beraber olmak demektir... Yağmur yağdığında da güneş açtığında da beraber olabilmektir... Ben asla ve asla bırakmazdım... Hatta onunla birlikte ölmek isterdim...

2|0
    0|0
  • daha çok bağlanırdım ona.

2|0
    0|0
  • Hasta eşimi bırakmazdım,her zaman onun yanında olurdum.

1|0
    0|0
  • bırakılırmı ya...bugün onaysa yarın sana bana...gerçek seven sabreder,bekler sırtında taşır...

1|0
    0|0
  • birakilmaz ki , sabir ve saygisi olan zaten bekler

1|0
    1|0
  • Çok Ali Taran'lar göreceğiz !

...Ayşe Özyılmazel' ler olduğu sürece !

2|0
    0|0
  • Zaman ne getirir ne götürür bilemem ama ayrılabilirdim. Ben hasta olursam beni terk etmesini de anlayabilirim, hazmedebilirim.

Olur öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • mutlu olmak herkesin hakkı. kısa ve öz yorumum bu

0|0
    2|1
    • baskasini yuz ustu birakarak mi? evet haklisin aslinda bencil dusunmedigin surece mutlu olamiosun :D bosver baskalarini napcan ardinda biraktigin kirik hayaller , yardima muhtac insanlar

• kardeşim ben 4 yıllık ilişkim hastalık yüzünden bitti, ailesi beni istemedi diye kız arkadaşımda beni terk etti...allah kimseye göstermesin..bitmiş durumdayım... (Allah Büyük)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kesinlikle sana katılıyorum. Vicdanın aşk duygusundan daha önde olması hususunda.

İyileşmeden bırakılmamalı. Benim başıma böyle bir durum gelse bırakmak yerine onu daha hayata bağlamaya çalışırdım.

1|0
    0|0
    • ayy o kadinin yerinde olmak istemezdim, kimbilir ne halde :S

• Olayların iç yüzünü bilmiyoruz ama evet burdan bakınca bir hayli acı.

• Ailemden birini o hastalık yüzünden kaybettiğim için çok hassasım bu gibi konularda..Televizyon kanallarında o adam ve kadının gülen yüzlerini gördükçe gözümün önüne terkedilmiş hasta olan kadın geliyor..Bir kere daha ne vicdansız insanlar varmış şu dünyada diyorum ve içim sızlıyor.

Fakat her hatanın bedelini insan illa ki ödüyor.Ve o adamın ödeyeceği bedelin ağırlığı..Sadece acıyorum.

1|0
    0|0
    • evet bi soz var Allah'in degirmeni yavas doner amma ince ogutur" die..simdi mutlu olsunlar onlar

• İnsanın başına bir dakika sonra ne gelir bilemiyoruz.Önce işin içine kendimşzi katmamız gerekiyor.Tekerlekli sandalyeye mahkum kalmak zorunda olsak karşımızdaki sevdiğimiz insanın bizi terketmesini istermiydik sizce?Tabiki hayır.Sen svediğinden kaşrılık beklemeden çıkar beklemeden saf bir şekilde seviyorsan onun varlığı sana zaten yetmeli gerisi boş.Hastada olsa engellide olsa bu böyle olmalı.Ben hiçbir şekilde yalnız bırakmazdım sevdiğim insanı.

0|0
    0|0
  • o kadına çok üzüldm ayşe özyılmazele acıdım aynı şeyi ne zamn yaşayacağnı kestrmek zor sabrszlıkla bekleyeceğim

1|0
    0|0
  • asla brakmazdım iyi ve güzel günlerde birlikteysem hasta oldugundada yanında olurdum elimden geleni yapardım.

1|0
    0|0
  • Ortada hastalık olmasa dahi benim yüzümden bir yuvanın yıkılmasına izin vermezdim.Kalbime taş basar yine onun hayatından çıkardım...

1|0
    0|0
  • kesinlikle eger bana olan aşkı tam ise bırakmazdım

o öldükten sonra da başka bir erkeklede beraber olmazdım

ama eger gerçek aşk varsa bunu yapardım

1|0
    1|0
    • olmus olsa neysee kadin hastaa, ve hastaligida kanser yanii moralinin nasil olduguna cok bagli, mutlu olursa atlatabilirdi

• ne güzel bir insanın sen .inan duygulandım.. bunu diycek kız zor ... allah sana güzel ömür nasip etsin

• Bırakmam üstesinden gelmesine yardımcı olurum o benim eşim olur sonuçta

1|0
    0|0
  • bırakmazdım yanında olurdum asıl böyle bir zamanda yanında olması lazımdı çok adilik yaptıııı pis heriff

0|0
    0|0
Yükleniyor...