Varlığın dert yokluğun dert sakal :)

Arkadaşlar çok uzun uzun anlatılacak bir konu değil ama şöyle bir durum var sakalım çıkıyor.Ama biraz değişik bir durumdayım Sakal çene altı ve faul altı cıkıyor yanaklarda var ama tam anlamıyla değil yani çok az sakal var bunlarla bile sıkıntı içindeyım bir yere gidicek oluyorsun kes şunu yapıcaksın cok olsa neyse derim ama az bi sakalda kesmek zoruma gidiyor.Sizden bu konuda yardım istiyorum ya sakalım tam cıksın yada hiç çıkmasın yardım edeceklere çok teşekkür edeiyorum Görüşleriniz nedir ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Daha yeni çıkmaya başladıysa doğal olarak ilk çene altı ve bıyıklar çıkar genelde..Bende de öyle oldu.İlk başta çene altı, bıyık ve favori altı çıkmaya başladı.Makine kullanma köse bırakır benden söylemesi, çünkü makine her zaman kesmez kopardığı da olur sakalı..

Ben jilet kullanıyorum Gilette Blue 3 , git gide fovorilerle bıyıkların arasına çıkmaya başlıyor ve çene altı da yavaş yavaş çıkmaya başlıyor..

Takma bu kadar, bi kaç ay sakallar baş gösterdikçe (olası 3-4 günde) al jileti traş ol bi kaç aya çıkar tahminim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• agır ol abi desinler permatik kullan seni yesinler (ben deeğil artık kim yerse .:))

0|0
    0|0
  • bana iyi gibi geldi,sorun edilcek bişey değil ki.

0|0
    0|0
    • kötü tarafı şurası 4-5 tüy tıraş olmana neden oluyor.Traş olmak sabah erken kalmak demek.uykun tam geçmemişken suratını kesmek demek.Bu da uykudan acıyla uyanmak demek :)

Erkekler Ne Diyor 2

• benim de biyik kismi daha gur cikiyor, ama diger yerlerde saolsunlar su son 5 yilda magara adamina ceviriyor beni bir gun tras olmazsam. bazen zamanla sakal yerine oturabiiyor. 30 da hala ayniysa bir uzmana gorunebilirsin kil koklerin konusunda.

0|0
    0|0
    • uzmanada ne diye görüneyim Sakal çıkmıyor diye mi kardeş bizemi güldürcen :)

• Yeni tüyleniyorsun :) Sorun etme,zamanlar traş oldukça çıkacaktır.

Tabi köselik yoksa

0|0
    0|0
Yükleniyor...