Sizce hangi spor daha fazla yapılmalı?

bir futbolcu olarak futbolu düşünüyorum ama sizin de fikirlerinizi merak ettim :)

• FUTBOL
    A seç
  • VOLEYBOL
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|44

En İyi Erkek Görüşü

• Kıza voleybol erkeğe futbol olmalı bence kızlarda biraz garip olmaz mı futbol? :D Koşarken her tarafın bıngıl bıngıl sallancak filan. Ne bileyim oynarken sakatlancanız. Kavgalarıınız saç başa olucak. :D Voleybol bence daha iyi kızlar için. Size daha çok yakışıyor ama sevgilinle filan futbol oynasan eğlencesine güzel romantik gibi bişey olablir. :D Ben futbol tercih ederim zaten bırakasaya kadar oynuyordum. Şuandada bir kulüp almaz heralde futbol yapamıyorum yaş 19. Sanırım 19 sınırmış.

1|0
    1|0
    • vücudun iyi olduktan sonra vücut neden sallansın ki? 11 yıldır sporla iç içeyim , kickboks yapıyorum saç baş değil direk tekme yumruk dalarım , hayır şansın var alır , futbol dünyası oluyo kampları elemeleri felan , geçenlerde sivasta olmştu mesela , arastrsan biraz bulursun :)

• idaalısın :D

• Ben mi iddaalıyım. :D Bu dediklerimi çevremde herkes diyor bir ben demiyorum. Ayrıca çok oynadım yani eskiden. :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 43

• Basketbol nerede

0|0
    1|0
  • Fitness kanks

0|0
    0|0
  • Bayanlar ileride daha fazla futbol oynayacak bence şu an azınlıktalar ama ayaklarına top yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • düzenli şekilde tenis oynuyorum. daha eğlenceli daha iddalı ve takıma değil kendi becerine bağlı bir spor... şıklardan da voleybol diyebiliyorum çünkü futbol hayatım menüsküs yüzünden bitti :)

0|0
    0|0
  • voleybol kızlara yakısıo ve besyo okuyan bırı olark soyluorum fızıgın herzmn cok duzgun olur şu an anlamayablrsn ama belli bir yaştan sonra kadınsı dişilik duyguların on plana ckınca cok pişman olucaksın fizign cnku bozulcak futboldan dolayı kas vs tercih seni yasanmıs ornekler cok :)

0|0
    0|0
  • Voleybol

0|0
    0|0
  • Valla Lisedeyken Voleybol Oynuyordum Biraz Daha Centilmen Bir SPor Dalı Bence Futbol Biraz Kaba :)

0|0
    0|0
  • futbol dediğin şey basit bir oyun değilki , bildiğin sihirli bir oyun içine girdinmi cıkamıyorsun. voleybolla karsılastırılmaz ve secım konusu olmaz futbol canım bejım. sen futbola devam et ofsayt bılen kızla evlenılır bıle :)

0|0
    0|0
  • voleybol iyidir.. futbol oynayıp erkek gibi kötü.. hem bacakların çarpık olur boşver... voleybol hem zevkli hem daha seksi bayan için..

0|0
    0|0
    • dış görünüş için hedeflerim den vazgeçemem , evet bacaklarım çarpık futboldan dolayı ama bir önemi yok ben heedeflerm doğrultusunda yasıyorum , iki kuruş zevkler için değil

• haklısın :) düşüncelerin için de tesekkürler :)

• rica ederim.. ;)

• bir futbol delisi olarak futbol derdim tek dalda spor yapmak da olmaz dimi uzun zamandır yüzüyorum ve vazgeçilmezim olan vucut geliştirme. boks'a da gitmek istiyordum aslında ama oraya takılan tipler yüzünden bir türlü ısınamadım falan

0|0
    0|0
    • boksu tavsiye ederim , kickboks ve mua thai yapıyorum :) kickboks da kuşaklarımı tamamladım :)

• Neden her spor sorusunun Altında mutlaka futbol var bir dünya spor dalları varken neden tek bir olayın içine kapanıp kalıyorsunuz ki anlamış değilim - bana sorarsan en güzeli dans etmek ve yüzmek...

0|0
    0|0
    • tek bir olaya kapandğım yok ve bir çok sporla da uğrasıyorum , fitness, yüzme , kickboks , basketbol , atletizm , hentbol , çim hokeyi , ama içlerinden tercih ettiğim futbol yani.

• biliyorum biliyorum , hele son maç bildiğiniz savaştı futboldan çok. holiganlar var işte yapacak bşşi yok :)

• kızlar voleybol yapsın erkekler futbol yapsın

0|0
    0|0
  • yüz yüz taş gibi olursun bak söylim

0|1
    0|0
  • Erkeğim Futbolu izlemeyi seviyorum Benim sporum bisiklet, atletizm, Koşu v. b. Bu biraz karakter meselesi hangisini seviyosan o olmalı :)

0|0
    0|0
  • Sen O futbolcuyu demicektin :D Buraları kaynicak şimdi futbolla :D Ben eski lisanslı oyuncu olarak futbolu işaretledim.

0|0
    0|0
  • En fazla yüzülmeli. Hiçbir şey yüzmenin yerine geçemez.

0|0
    0|0
  • seçenekler arasından futbol

0|0
    0|0
  • voleybol daha spordur

0|0
    0|0
  • tenis oynayan kızları çok havalı buluyorum ^,^

0|0
    0|0
  • Voleybol

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 8

• veleybol .. derimm

0|0
    0|0
  • futbolu severim ama spordan çok şov olmaya başladı bence. artık spor gibi gelmiyor bana. (oynadım ben de bir ara.) hem futbola muadil bir voleybol yok ki, hepsi bolca yapılmalı, teşvik edilmeli.

0|0
    0|0
  • Diğerlerini bilmem ama tenis ayrıdır ayrıca kadına futbol olmaz diyebler de var ya susuyorum artık ben.

0|0
    0|0
  • voleybol :) canım http://hizliresim.com/A290Lr

0|0
    0|0
  • ya biraz klasik düsünüyo olabilirim ama bence kizlara daha cok voleybol yakisiyo.

0|0
    0|0
  • bir kıza göre voleybol daha iyi bence :D

0|0
    0|0
  • Voleybol

0|0
    0|0
  • Egzersiz yapmalısın ,,

0|0
    0|0
Yükleniyor...