Sizce hangi spor daha fazla yapılmalı?

bir futbolcu olarak futbolu düşünüyorum ama sizin de fikirlerinizi merak ettim :)

• FUTBOL
    50% (6)70% (31)66% (37)Oy Ver
  • VOLEYBOL
    50% (6)30% (13)34% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|44

En İyi Erkek Görüşü

• Kıza voleybol erkeğe futbol olmalı bence kızlarda biraz garip olmaz mı futbol? :D Koşarken her tarafın bıngıl bıngıl sallancak filan. Ne bileyim oynarken sakatlancanız. Kavgalarıınız saç başa olucak. :D Voleybol bence daha iyi kızlar için. Size daha çok yakışıyor ama sevgilinle filan futbol oynasan eğlencesine güzel romantik gibi bişey olablir. :D Ben futbol tercih ederim zaten bırakasaya kadar oynuyordum. Şuandada bir kulüp almaz heralde futbol yapamıyorum yaş 19. Sanırım 19 sınırmış.

1|0
    1|0
    • vücudun iyi olduktan sonra vücut neden sallansın ki? 11 yıldır sporla iç içeyim , kickboks yapıyorum saç baş değil direk tekme yumruk dalarım , hayır şansın var alır , futbol dünyası oluyo kampları elemeleri felan , geçenlerde sivasta olmştu mesela , arastrsan biraz bulursun :)

• idaalısın :D

• Ben mi iddaalıyım. :D Bu dediklerimi çevremde herkes diyor bir ben demiyorum. Ayrıca çok oynadım yani eskiden. :D

Erkekler Ne Diyor 43

Kızlar Ne Diyor 8

• veleybol .. derimm

0|0
    0|0
  • futbolu severim ama spordan çok şov olmaya başladı bence. artık spor gibi gelmiyor bana. (oynadım ben de bir ara.) hem futbola muadil bir voleybol yok ki, hepsi bolca yapılmalı, teşvik edilmeli.

0|0
    0|0
  • Diğerlerini bilmem ama tenis ayrıdır ayrıca kadına futbol olmaz diyebler de var ya susuyorum artık ben.

0|0
    0|0
  • voleybol :) canım http://hizliresim.com/A290Lr

0|0
    0|0
  • ya biraz klasik düsünüyo olabilirim ama bence kizlara daha cok voleybol yakisiyo.

0|0
    0|0
  • bir kıza göre voleybol daha iyi bence :D

0|0
    0|0
  • Voleybol

0|0
    0|0
  • Egzersiz yapmalısın ,,

0|0
    0|0
Yükleniyor...