Kendinizi 5 yıl sonra nerede görüyorsunuz?

Kendinizi 5 yıl sonra nerede görüyorsunuz? Nerede, nasıl, bir hayat sizi bekliyor olacak?

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• halen seviceğim biri çıkıcak diye bekliyo olmam inşallah..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kızım okula başlayacak okulun kapısında bekliyorum hiii gözümün önüne geldi birden forması saçında beyaz kurdelelli tokası sırtında çanta elinde beslenme çantası çok duygulandıım :::)

0|2
    0|0
  • Kore'ye gittim geldim. ( link

O hep istediğim arabayı aldım ( link Sevdiceğin maaşı x4 oldu, elbette benim de.

Annemler yaşadığım şehre taşındı.

Sigarasız hava alanına alıştım.

Oh daha ne olsun, o 5 yıl çarçabucak gelsin

1|0
    0|0
    • * kore linkim çıkmamış :(

link

• kore mi :) bende orada olurum herhalde. ay şu 5 yıl çabuk gelsin :):)

• Orda buluşalım sitecek :)))

• hukuk fakültesi son sınıf yani stajer öğrencisiyim inş. ve kendimi sürekli geliştrdiğimi düşünürsek 6 yıl snra allahn izniyle meclisteyim .)))

1|0
    0|0
    • hayirdir yoksa hukuk fakultesini bitiren milletvekili mi oluyor?

• dış işleri yerine adalet bakanlığı daha mantıklı.

• yok ben dışişleri istiyorum tabi o bnm zamnmdaki başbakanın kararı olcak

• SerinSu simdi: Oh ya ask yok dert yok! Ne ugrascam erkek milletiyle...

SerinSu 5 yil sonra: Benimde artik bir sevgilim olmali ! Eyvah evde mi kalcam ne :-D

0|2
    1|0
  • en cok nefret ettigim sorulardan birisi bu sana lafim yalnis anlama. ama sevmiyorum bu tür sorulari gelecekte yasiyacagimiz bellimi iste önemli olan o erdem dedigi gibi aynen..

0|0
    0|0
  • izmirde istediğim üniversiteyi kazanmış diğer 3 kız arkadaşımla tuttuğumuz evin balkonunda oturken manitalarımızdan bahsederken görüyorum

0|0
    0|0
  • cehennemin dibinde zebanilerle halay çekmeyeyimde

ailemde yanımda olsun farketmez

bir lokma bir hırka ile mutlu olabilirim

0|0
    0|0
  • meslegim elimde, hayatimin adami yanimdaaaaa ohhh hayali bile guzel :D hahaha

0|0
    0|0
  • tek çocuklu kariyerinde ilerleyen biri olarak ..

0|0
    0|0
  • Evde elimde toz bezi...Ahhh :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Yarın yaşayacağımız garanti mi?

1|0
    0|0
  • seni tebrik ediyorum böyle güzel bir soru sorduğun için...bence son zamanlar içersinde açılan en iyi soru...hatta yönetici arkadaşlar günün sorusu yapsınlar bunu..

Allahın izniyle bende 5 yıl sonra televizyon dünyasında çok önemli bir isim olucam.. umarım nasip olur o günler..

0|0
    0|0
  • valla herşey o kadar kötü ki bir sene sonra kendimi icra takibiyle falan karşı karşıya düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Üniversiteden Metalurji Malzeme Mühendisi olarak mezun oldum ve artık güzel bi işim, nişanlım var 1 tane de bmw spor otomobilim olsa fena olmaz

0|0
    0|0
  • ülkeme dönecegim...

0|0
    0|0
  • :)) Müdürümün yerinde görüyorum :) Kendisi bunu bilmiyor ama 5 sene sonra bir üst mevkiye çıkmak gibi bir niyetim var :D

0|0
    0|0
  • bu yasima kadar yapabilecegim herseyi yaptim geriye bir pamuk prenses kaldi onuda 5 yila kadar bulur insallah cocuk buyutmekle msgul olablirim

0|0
    0|0
  • 5 yıl sonra avrupa konutlarındaki evimden artık terfi ettiğim işe gitmek üzere çıkıp, güzel karıma siyah alfa romeo 159'un kapısını açacak ve bebeğimize bakan balkondaki anneme el sallıyor olacağım.

0|0
    0|0
  • 5 yıl önce = Öğrenci

5 yıl sonra = Fakir ve gururlu genç =)

0|0
    0|0
  • floransada sanatçı olarak görüyorum. bir tanede vespam var.

0|1
    0|0
  • Kurumsal bir firmada orta düzey bir yönetici.

31 yaşında çok beklenmedik şeyler yapabilirim ama.

0|0
    0|0
  • Bir dersahanede biyoloji öğretmeni olarak çalışırken.

0|0
    0|0
  • Önce sağlıklı olmayı istiyorum daha sonra emekli olmuş ve yurtdışı gezilerime başlamış olmak...

0|0
    0|0
  • kara toprak altında:P iyi ama değil mi:D

0|0
    0|0
  • bu son 5 yılda bi .b.ku düzgün yapamadık diye düşünürken

0|0
    0|0
  • ... Güneyde !

0|0
    0|0
Yükleniyor...