Whey gold standard protein hakkaında?

Arkadaşlar bu ürünü nasıl kullanacağım boyum 1.81 kilom 71 tığ gibi sayıf gözüküyorum zayıflıktan kambur görünüyom yani kilo da alamıyorum vücudumu toplarım diye bodye başladım ve bu ürünü aldım nasıl kullanmalıyım işe yararmı ve zararı varmı?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• farklı ceşitlerde ve ozelliklerde protein tozları var herkes bişeyler yazar tecrubelerine dayanarak fakat gittiğin yerde bir hocaya danışsan cok daha faydalı olur en guzeli budur. bunun haricinde soyle tavsiye verebilirirm. içinde karbonhidrat olan tozlar var onları tercih etmelisin kilo aldırır hacim kazandırır. sadece protein tozuylada olmaz amino asit almalısın. ayrıca boyuna gore 7-8 kilo alman gerek. o boy ile bu kiloya ulaşıp fit bir vucut yaparsan hersey senin için cok daha guzel cok daha farklı olucak bu konuda guven bana omuzlar genişliycek kollar cıkıcak ve karın kasları cıkmaya baslıycak:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim ben 1.80 im 63 kilom var ama vücut yaptığım için gayet iyi görünüyorum. sakın spora ilk başladığın zamanlarında protein tozu kullanma. 6 ay geçmesi lazım. kesinlikle kullanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...