Spora başlamayı düşünüyorum?

arkadaşlar aranızda fitness ya da body ile uğraşan arkadaşlar var mı boyum 1.85 fakat zayıfım 70 kiloyum hem kilo alıp hem vücut yapabilme imkanım var mı acaba? birde protein tozları hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• fitness yapıyorum ben , hatta biçok sporla uğraşıyorum , evet var neden olmasın , ilkk önce bir fitness body salonuna yazılıp beslenme programını almalısın , ona göre antrenmaların çalışmaların başlar. gerekirse çalıştıran protein v. s almanı tavsiye eder ama yeteri kadar fazla değil , protein yeteri kadar kullandıgın sürece sıkıntı yapmaz bir de protein almaya başlayınca sporu bırakmamalısın sonra vücut koyveriyo kendini , sonra gene vücudunu toparlamakla uğrasırsın :) başka sorun varsa sorabilirsin :)

0|1
    0|0
    • tam c. ronaldo tarzında kas istiyorum ne kadar sürer sizce sıkı bir çalışmayla ve protein desteğiyle? :)

• senin vücuduna , yaptığın çalışmalara ve yediklerine bağlı olarak değişir ama muhtemelen birkaç ay içinde vücudundaki gelişimleri sende görebilirsin :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Zaten kilo almadan vücut yapamazsın zayıfsan kas olarak kilo alacaksın ki vücut yapasın. Karbonhidrat fazla veren protein tozlarından kullan derim. Sana önere bileceğim Weider Premium Whey Protein 2300 Gr dır. Biraz pahalı fakat en kaliteli tozlardan biri hem kas olarak kilo alırsın. Bu tarz bir protein tozu kullana bilirsin. Birde karbonhidrat ağırlıklı beslen makarna pilav vs.

0|1
    0|0
    • yahu iştahım çok dana gibi yiyorum ama kilo orantılı dağılmıyo işte direk göbek çıkıyor o yüzden spor yapmam gerekiyo sigarada kullanıyorum üstelik, bazı arkadaşlarda whey önermişti sanırım en iyisi o zaten.

• sağol usta bilgilendirğin için eyvallah :)

• Birşey değil.

• body fitt yapacaksın kardeş.
    protein tozu kullan zararı yok ama kaliteli bişey al
    toz kullanmazsan zaman alır fitt olman.

0|1
    0|0
  • 3 ay gittim ramazan geldi diye bıraktım ramazandan sonra devam edicem nasipse protein tozu önermem doğallıktan yanayım 5 aylık vücudu 1 ayda yapmak mantıklı gelmiyor bana

0|1
    0|0
  • ben birşey kullanmadan 1 yılda 10 kilo aldım yaparsın fakat birşeyler kullanmak gerçekten gerekli yoksa zorlandıkça sıkılma başlayabiliyo

0|0
    0|0
  • protein tozları kasları yapay geliştirir yamuk yumuk çıkan baklavaların sebebi odur onun yerine doğal beslen ve çok proteinsiz kaldığın günlerde toz alabilirsin spor salonlarında hazırlarlar senin eve kutu almana gerek yok bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...