Facebookta başka bir kızla fotoğrafını profil resmi yapmış, neden?

Arkadaşımın konuştuğu biri vardı. Flört ediyorlardı. Çocuğun bundan hoşlandığı çok belliydi güya. Konuşmaları olsun davranışları vs. Ha sevgili oldular ha olacaklar derken, çocuk bir kızla çok samimi fotoğrafını facebookta profil resmi yapmış. Arkadaşım sinirden çıldırmış ağlıyor üzgün. Bende çok sinirlendim tabiki. Sorum şu amaç nedir? Ya erkeklerin hepsini bir kefeye koymak istemiyorum ama neden genelde böyle aptallıkları erkekler yapıyor? Amacı ne yani yedekte tutmak mı? Yani biri olmazsa diğeri kafası mı bu? Ki arkadaşımda ona aşıktı, çok iyi karşılık veriyordu. Herşey düne kadar çok güzel gidiyordu. Öyle sanmışız daha doğrusu. Bu aptallığı açıklayabilecek biri var mı? Ben cevap bulamadım. Bir de size sorayım dedim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Facebook ayrı bir kategori olsun sitede :)Şimdi muhtemelen "neden erkekler kendilerine ilgi gösteren kızları potansitel sevgili görür" mealinde tonlarca soru var sitede. Eh arkadaşının ki de bunun ters versiyonu. Aralarında ne geçti bilemiyorum, erkek çocukluk da yapmış olabilir de böyle bir durumda en fazla insan burulur falan. Çıldırıp ağlamak pek sağlıklı şeyler değil.İnsanlar facebooktaki ileti ve resimlere göre yaşar hale geldi. Dışarıda güzel bir hayat var, çıkın yaşayın yahu..

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne üzülüyor ki dua etsin bu ilişki daha başlamadan olmuş.Bunu ilişkinin ortasında yapanlar gördüm. :)..

• aynisini kadinlar da yapiyor, arkadasin neden agliyor? henuz flirt varmis olabilir bunlar

• genellikle insanlar bu tür şeylerde beğenini ön plana çıkarır..eğer tanıdığı bir kız ise; onu çok beğeniyor ve yakınlaşmak istiyordur..eğer tanıdığı değil ise; buda hayalinde işte öyle kızlarla çıkmak ve sevgili olmak istediğini yansıtıyordur..aynı zamanda sevgilisi var ise;sevgilisinin ona benzemesini arzuluyordur..saçı,makyazjı veya giyimiyle onun gibi olmasını arzuluyordur...

• Şu faacebook'tan neden nefret etiiğimin bir ispatı daha .. ya kaç kişinin daha canını yakcak bu face.. Artık buna bir son verlimeli... Arkadaşında madem yeni başlamış bu ilişkiye başlamadan bitirsin...

• ... Bunu kafasına takacağına,böyle bir erkeği ben nerden buldum diye onu düşünsün ! Siz istediğiniz sürece bu erkekler hep olacak.Neyi aradığınız kısmını (!) bir daha gözden geçirin !

• belki akrabasıdır.

• değil ne yazıkki

• o zaman arkadaşın yanlış anlamış

• Aptal olan burada erkek mi, yoksa senin arkadaşın mı, birazcık düşün bence.

• karşılıklı anlaşıyorlardı herşey çok iyi gidiyordu ve birden adam kalktı fazla samimi fotoları facebooka yükledi ve profil resmi yaptı.erkek diye savunmaya geçmene gerek yok bence.kimin aptal olduğu ortada

• Ne savunması, bana ne elin herifinden. Sen anlattın ben yorumladım, hala ayılamadıysanız napayım.

• tamam teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu kadar çok flörtçü olan kızlarınbaşına nedense bunlar gelıyor anladıgım. Bır adamla ya ılışkın vardır ya yoktur. Oynaşmak gerisi adamda oyanaşmış arkadaşınla ve kesmiş atmış.bence kız arkadaşında suç hemen yeşıkl yanıyor erkeklere bıraz düşünmek gerek yerınde hareket etmek.aptallık bence erkekte degıl kusura bakmayında kızlarda.

• bu flört süresi oynaşma değil sevgili olma yoluydu tahminimce.insanlar birden sevgili olunca saçma geliyor böyle önceden yaşanan flört süreside aptallık.. ortası nedir acaba ?

• ee baksana karsısındakı adamı analız edememıs kız daha hemen benden hoslanıyor herşey çok ıyı guzel moduna gırmış.
      Onemlı olan bu hersey guzel bana aşık moduna gırmeden erkegın karakterıne yonelmek. amacını anlmak. Yoksa böyle herşey berbat ortada kalıyo. flört eversı falan bırazda tanıma evresı adamı tanımaış oynaşmayla geçırmıs arkadaşın.

• mantıklı aslında.ben arkadaşımı savunmuyorum çok kızdım sadece olaya.ama sanırım arkadaşımda da suç var.ikiside suçlu :S

• Bunlar tipik ergen hareketleri ,olgun erkekler böyle sacmalamaz ,tahmınım daha çocukluk dönemını atlatamamıskendınce ego tatmını yapıyor.bence hiççç oralı olma Hayat güzel kuşlar böcekler ,kelebekler ,öküzlerr:)))

• yedekte tutma çabası olabilir mi acaba? flört eden bi kişiliği varsa herkes elimin altında olsun kimi istersem onunla olurum gibi? erkekleri anlamıyorum artık

• kesinlikle katılıyorum

• "Ha sevgili oldular ha olacaklar derken "işte bu iki ha arasına sıkışmak, bazen böyle şeyler yaptırabilir ne yazık ki.

• haklısın :/

Yükleniyor...