Spor hocaları ve sporla ilgilenenler?

Ben ramazanda spor yapmak istiyorum iftari açıp yani sadece 1kase corba icip hemen evin karşısındaki spor salonuna geçmeyi planlıyorum.. doğru olur mu kan şekerim yükselir kilo vereceğime alir miyim nolur ya bilenler bilgilendirebilir mi

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kilo almassın da geberirsin heralde. kızım onca saat oruç tutcan sora bir çorbayla spor yapmaya kalkacan delirdin mi sen?

0|0
    0|0
    • Ya cok yemiyim ilk etapta iyi degil ya spordan sonra yerim tabi geri kalani:)

• Tamam teşekkür ederm haklısın 1ay kadar sabrediyim sonra yaparım zarar vermiyim kendime

• rica ederim. doğru olan o bence de. ha şimdi başlamışsın ha 1 ay sonra çok bir şey fark etmez.

Erkekler Ne Diyor 4

• En iyisi 1 ay ara vermek bana güven

0|0
    0|0
  • Normal ye sonra spora gidip erit panpa :-)

0|0
    0|0
  • Iftarda sadece bir kase corba icmek olmaz. Yemek ustune spor yapmak da olmaz

0|0
    0|0
    • Yapamak en iyisi sadece 1kase icip spor yapip ardindan biseyler daha atistrrm ddm de olmuyo ya

• Sporu sabah ac karna yapman gerek 6-7 gibi.9da eve gelip elma-havuç suyu içmen gerek.10da kahvaltı ve 2de bir parça et, makarna (pilav) ve salata, aksam 6da da bir kase çorba ve salata.8e kadar meyve ve ya süt olabilir.8den sonra asla bir sey yememden gerek. Ama kilo vermek istiyorsun ondan aslinda 6da yemeyi kesmen gerek. Gun icinde meyveni yiyebilirsin özellikle yeşil elma. Ama Ramazan bu program icin cok uygun bir vakit degil

• kilo verebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...