Ablamın mutsuz evliliği yüzünden çok üzülüyorum =(

6 yıllık evliler her ikiside çok farklı ailelerde yetişmişler,eniştem hiç bişey için özenmiyor..(ablam ise tam tersi),ailesini dinliyor ve aileside çok cahil insanlar sürekli eniştemi dolduruyorlar 4 yaşında oğullarıda var =( ablam yakınıyor bende ne diyeceğimi bilemiyorum,bikaç sefer boşanma aşamasına geldiler 1 tanesinde son mahkemsinde barıştılar sizce yuvalarının yıkılmaması için nasıl konuşmalıyım ablamla,ama eniştemde gerçekten çekilçek kahrı yok sürekli miy miyy ...akıl verinnn =(

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Erkek adam hala ailesnin sözüyle haraket ediyosa ondan bi cacık olmaz kuzm

ablan bence gençliğini heba etmesin

1|0
    1|0
    • bencede öyle =(( ama yazık çocukları var,erkk bide nasıl zaptedilir =((

• şimdi şöyle zaten hep hatalar çocuklar için yapılıyo aman çcuğum var sevgisiz hep kavga edilen bir aile ortamında büyümesi daha mı iyi

sanırım zaten baba çocuklada pek ilgili değil sorumluluğu hep ablanızda

çünkü baba çocuğunu düşünse böyle yapmaz

çocuk her halukarda büyüyo en azından psikolojisi iyi olur kavgasız gürültüsüz sakin ortamda büyür ve büyüyünce kendi karar verir kimin haklı olduğuna

• bende sana katıldım canım <3<3<3

Erkekler Ne Diyor 7

• anlıyorum senı adam tırtmıs hala aıle sozu dınlıyrosa kendı aılesı varken o adamdan cacık olmaz ablana geregını yapsın...

2|0
    0|0
  • 6 yıllık evliliği bitirmek kolay değil hele birde çocuk varsa.

ama böylede yürümez ki.. benim ablamda aynı drum da

2 .kız çoçukları var, mesleğinin zirvesinde kendi ayaklarının üstünde durabiliyor.

kimseye ihtiyacı yok ama oda çocukları düşünüyor. bana kalsa hemen boşansın

ben sonunakadar destekçisiyim her anlamda. ona bunları söyliyemiyorum ama

kendisi karar vermeli. bence karışmamak en iyisi..

0|0
    0|0
  • Bayanlar fedakardir soz konusu cocuklari olunca kendilerini feda ederler.Ona benzer ama Cok Sukur Mahkemeye gitmediler.Ayni durum benim ablam icinde gecerli hatta kayinvalidesi ile ayni binadalar.Cocugun psikoloji bozulmayacaksa bence ayrilmalilar.Yoksa kaldigi ortamda daha kotu olabilir.birde siddet varsa

0|0
    0|0
  • Sizi anlıyorum, Fakat ortada bir çocuk var ablanıza destek olun bu yeterli. dedigin gibi biri ise ilişkiyi bitirme kararını kendisi alması lazım. Eger bitirirse destek olmaya devam edin. Kanınızdan biri yalnız bırakayın.

0|0
    0|0
  • bu iş bitmiş. bende 2 defa mahkeme kapısından döndüm. hiç bir zaman ağız tatları olmayacak. huzur yok onlara

0|0
    0|0
  • psıkıyatrıse gıdın.

0|0
    0|0
  • enişteniz bi psikoloğa gitmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Senin konuşmanla bir şey düzeltemezsin , en iyisi evlilik danışmanına gidip profesyonel yardım almalarıdır ...

0|0
    0|0
  • inceldiği yerden kopsun bence her gün kavga gürültü çocukcağızda olumsuz etkilenir yazık .annesi babası boşanmış birisi olarak söylüyorum bunu ve kendi kendime iyi ki boşanmışlar diyorum yoksa kavga gürültü babamın içkisi dayağı filan hiç çekilir bir tarafı yoktu.sonra annem başkasıyla evlendi üvey babam o kadar iyi bir insankii iyi ki annem babamdan boşanmış ve üvey babam hayatımıza girmiş diyorum

0|0
    0|0
  • canım hep bi şans verilir.. ama sonuç aynı olur bence ablan hayatını mahvetmesin. erkek çocuğu var diyosun biraz büyüsün bu kavga dövüşler daha çok piskolojisini bozar.. yol yakınken kurtulsun.

1|0
    0|0
  • Ne yapabilirsin ki sen :S Bence ablanla konuşma bu sefer üzülcek dicek kardeşim bile görmüş acıyo üzülüyo bana gibisnden daha çok üzülür gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • enisten kürtse onlarin cogu bosanmazda bosan mayida namus meselesine vururlar

benim kadesimde kürtle evli kadesimi dömüstü bosanin dedik dedi bizdebosama yok

ya o ölür yaben

0|0
    0|0
  • sen konusamazsın profosyonel yardım alınmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...