Koşu yapmak kilo verdirir mi?

Arkadaşlar 1 ay boyunca haftada 5-6 gün 1,5 saat falan koşu yapmak zayıflatır mı? Tabi bu sırada yemeklere de dikkat edilse?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• en az 5 kilo verme kellemi keserim.

1|0
    0|0
    • Ben veriyim ama sen kesme kelleni falan :D

• ben sadece koşarak ve yemek yemeyerek 10 kilo verenleri gördüm 1 ayda. sağlıklı mı değil. ama verilir.

• Yemek yemeyerek yaşayamam yaa :D özel diyetisyene gidiyorum her hafta bir liste veriyor ona göre besleniyorum

Erkekler Ne Diyor 12

• kesin zayıflarsın ama dikkat et fıtık felan varsa onun baş düşmanıdır

1|0
    0|0
  • 1.5 saat koşu çok değil mi?

2 dk koş 30 dk yürü, 3 dk koş 30 dk yürü.. Bu şekilde yap.. Sadece koşma istersen.

Ekmek yeme hiçbir şekilde kepekli bile olsa.. Salata ağırlıklı beslen.. Tavuk göğsü vs ye.. Karnitin kullanabilirsin.. Zayıflarsın.

0|0
    0|0
    • kardes karnitin felan =)) gereksız seyler dogal seyler dururken vucut gelıstırmıyo sonucta

• Karnitin zaten vucut geliştirmek için kullanılmıyor.

• Metaboizmayj yorar kiloyu veremezsin bir egitnen olarak soyluyorum bunu

1|0
    0|1
  • Kesinlikle zayıflatır bol su tüketirsen yemeğini düzenli yersen sorun olmaz zayıflamaman bence şaşırtıcı olur zaten

0|0
    0|0
  • sevgili gizli şekilde zayıflar mıyım diye yazan bağyanlar, sporda mahalle badicisi diye bir deyim vardır, bu adamlar sene boyu spor yapmaz yaz geldiğinde hass... göbek de iyi sahile gidicez kilo vermek lazım kafasıyla spora başlarlar, tabi bir b. k da olmaz, bu iş böyle olmaz canım, sporun hayatının bir parçası olması lazım, hem daha sağlıklı olmak hem de daha kaliteli bir yaşama sahip olmak için.

0|0
    0|1
  • 1.5 saat fazla protein kaybı yaşarsın 30 dk dan sonra yağlar erimeye başlar ve 45 dk yı geçme düzenli koş sadece yağlardan vererek güzel bir şekilde zayıflarsın

0|0
    0|0
  • şekeri tuzu ve unu kes dikkat et yatmadan önce bısey yeme tabıkıde koşarsan zayıflarsın erırsın bol bol su ıc =))) karsılıgını alırsın açık havada koş

0|0
    0|0
  • Olur tabi tontiş ;)

0|0
    0|0
  • 5 kg verirsin kilo fazlaysa

0|0
    0|0
  • evet zayıflatır ;)

0|0
    0|0
  • müthiş zayıflarsın sen bile inanamassın

0|0
    0|0
  • vermez obeziteyi tetikler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hergün düzenli 40 dk koşman lazım.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler yorum için öyle yaparsam 5-6 kilo verebilir miyimki 1 ayda

• düzenli yaparsan saglıklı beslenirsen verirsin tabikide.

• İlla koşmak değil, seri adımlarla yürümek de yardımcı olur ama bölgesel bir zayıflama değil, biraz daha genel bir kilo kaybı olur.

0|0
    0|0
  • Tabi zayıflatır eğer hızlı koşarsan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...